hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Matura z angielskiego - kurs przygotowujący

Matura z języka angielskiego otwiera wiele drzwi. Jest to jednak obszerny egzamin, dlatego należy do niego podejść poważnie. Dlatego proponujemy Ci sześciomiesięczny kurs, na którym gruntownie przygotujemy Cię do egzaminu dojrzałości. Program kursu przygotowali wykwalifikowani egzaminatorzy, zasiadający w komisjach maturalnych.

W Łodzi przygotujemy Cię do matury podstawowej i rozszerzonej z angielskiego – zarówno do pisemnej, jak i ustnej. Na zajęciach będziemy przerabiać arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat, co sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i nie będziesz się stresować na egzaminie.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu – wybierasz wariant, który bardziej Ci odpowiada. W obu przypadkach będziesz mieć czas, aby zdobytą na kursie wiedzę spokojnie utrwalić w domu. Pomogą Ci w tym nasze materiały dydaktyczne: biblioteka językowa, mediateka oraz akademia językowa (e-learning). Z takim wsparciem przed maturą będziesz mógł spać spokojnie.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

Zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 lekcje

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: od 7:00 do 21:00 – szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły (prosimy o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin).

Cena

Cena kursu: 1199 zł, to tylko 13 zł/h – sprawdź rabaty obniżające cenę za godzinę!
Sprawdź w szkole aktualną ofertę promocyjną.
Możliwość płatności ratalnych.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto