hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy maturalne na Mokotowie

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś!

Szukasz kursu, który pozwoli Ci zdać maturę z rewelacyjnym wynikiem? Dobrze trafiłeś! W Profi-Lingua doświadczeni nauczyciele – egzaminatorzy pomogą Ci świetnie poradzić sobie z matematyką oraz językiem obcym: angielskim lub niemieckim. Zrobimy wszystko, abyś osiągnął oczekiwane rezultaty!

Dlaczego Profi-Lingua?

Uczymy w jasny i przystępny sposób

Stawiamy na praktykę! Na zajęciach rozwiązujemy zadania pojawiające się na egzaminach i przechodzimy krok po kroku przez arkusze maturalne. Kameralne grupy ułatwiają wytężoną pracę nad materiałem. Nasza specjalna metoda nauczania pozwala wyeliminować zaległości w trzech prostych krokach.

Regularnie oceniamy postępy

Na początku nauki sprawdzamy, jaki jest Twój poziom wiedzy, a następnie kontrolujemy postępy. Wiemy, że każdemu możemy pomóc!

Możesz skorzystać z indywidualnych warsztatów i konsultacji

Coś jeszcze wydaje Ci się niejasne? Nie musisz się głowić, o co chodzi w danym zagadnieniu. Wystarczy, że porozmawiasz ze swoim nauczycielem na bezpłatnych warsztatach i konsultacjach, a ten na pewno rozwieje Twoje wątpliwości.

Otrzymujesz wsparcie od nauczyciela

Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele matematyki i języków, w tym egzaminatorzy maturalni, którzy świetnie znają standardy matur. Jesteś w rękach profesjonalistów!

Udostępniamy interaktywne platformy edukacyjne

Nasza e-Platforma to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu łatwo i przyjemnie powtórzysz materiał do matury. Baza zadań, którą udostępniamy, to świetne repetytorium przed egzaminem.

Osiągasz świetny wynik na maturze

Dzięki naszym zajęciom doskonale przyswoisz zadania maturalne i w efekcie egzamin dojrzałości zdasz śpiewająco. Z nami możesz ubiegać się o przyjęcie na wymarzone studia!

Wybierz kurs dla siebie

Specjalna metoda nauczania

Przepis na maturalny sukces!

Odkryj, co stoi za sekretem zdawalności Kursantów Profi-Lingua. Prezentujemy Ci nasz autorski system!

Sprawdzenie wiedzy i dostosowanie programu do Twoich potrzeb

Intensywna praca na zajęciach i na e-Platformie pod okiem nauczyciela

Sprawdzenie postępów i uzupełnienie wiedzy.

Jak wygląda nauka na kursie?

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Poradnik maturalny

Masz pytania? Chcesz zapisać się na kurs lub dowiedzieć się więcej? Zapisz się
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto