hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs przygotowujący do matury z angielskiego

Rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego to oprócz wiedzy również umiejętność pracy z arkuszem maturalnym oraz odporność na stres. Kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego da Ci wsparcie we wszystkich obszarach, które składają się na Twój sukces.

Lekcje języka angielskiego przygotowujące do matury prowadzą wykwalifikowani egzaminatorzy, którzy w maju zasiądą w komisjach egzaminacyjnych. Zakres materiału omawianego podczas kursu obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną w obydwu jej formach: pisemnej i ustnej. Wiemy, jak ważne jest nabranie pewności w wykonywaniu wszystkich części egzaminu, dlatego kładziemy równy nacisk na Twoje postępy w mówieniu, czytaniu, pisaniu i słuchaniu.

Zajęcia odbywają się od października do kwietnia, w kilku naszych warszawskich lokalizacjach. Miejsce i termin możesz dopasować do kalendarza swoich pozostałych obowiązków.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

Kurs maturalny zawiera 90 spotkań, po 45 minut każde.

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: od 7:00 do 21:00 – szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły (prosimy o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin).

Cena

1599 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto