hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Matura z niemieckiego - kurs przygotowujący

Dobre przygotowanie do matury to duży krok do sukcesu. Drugim jest pewność siebie, którą możesz zwiększyć rzetelnie przygotowując się do majowego egzaminu.
W Profi-Lingua maturalne kursy z języka niemieckiego rozpoczynają się już w październiku i trwają do kwietnia. To czas, w którym spokojnie i skutecznie opanujesz wszystkie umiejętności, które pojawią się na majowym egzaminie: czytanie, pisanie, rozumienia języka niemieckiego ze słuchu oraz płynność i swobodę wypowiedzi ustnej.
Nad Twoimi postępami czuwać będą wykwalifikowani nauczyciele, którzy od lat zasiadają w maturalnych komisjach egzaminacyjnych. Jak nikt inny wiedzą, jak oswoić się z arkuszem i zadaniami egzaminacyjnymi i sprawić, by w maju czekały na Ciebie tylko miłe niespodzianki.
Nasze kursy maturalne kierowane są do osób podchodzących do matury z języka niemieckiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, których uczestnicy mają takie same cele, jak Ty! Zdać maturę z języka niemieckiego z powodzeniem i bez stresu!

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

Kurs zawiera 90 lekcji po 45 minut każda.

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: od 7:00 do 21:00 – szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły (prosimy o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin).

Cena

1599 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto