hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z niemieckiego - kurs przygotowujący

Zajęcia w ramach maturalnego kursu języka niemieckiego odbywają się w Profi-Lingua od października do kwietnia, w niewielkich grupach, w których panuje atmosfera sprzyjająca motywacji i pokonywaniu własnych barier. Naszych kursantów łączy przecież jeden cel − podejść do matury bez stresu i zdobyć jak najwyższy wynik.

Aby rzetelne przygotować się do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego warto nauczyć się nie tylko odpowiednich zagadnień z zakresu danego języka, ale także wyszkolić się w rozwiązywaniu konkretnych rodzajów ćwiczeń, które w maju znajdą się na arkuszach egzaminacyjnych. To także proces zdobywania pewności siebie w porozumiewaniu się językiem niemieckim, który znacząco wpłynie na spokój i bezstresowe podejście do matury.

Zajęcia w ramach maturalnego kursu języka niemieckiego w Profi-Lingua prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy w maju zasiądą w komisji egzaminacyjnej. Zakres materiału omawianego podczas kursu obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną w obydwu jej formach: pisemnej i ustnej. W trosce o Twoje wyniki, kładziemy równy nacisk na równomierne postępy we wszystkich obszarach językowych: mówieniu, czytaniu, pisaniu oraz zrozumieniu mowy ze słuchu.

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

100 zajęć po 45 minut

Termin

Zajęcia raz w tygodniu po 4 lekcje 40-minutowe w Piątki: 15:00 lub 18:00
Soboty: 8:30 lub 11:30

Cena

Kurs: od 702 zł za semestr i od 140 zł za miesiąc.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto