angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
chiński

Kurs angielskiego - Standardowy

Język angielski, jak żaden inny, otwiera zupełnie nowe życiowe możliwości. Jego znajomość często przekłada się na lepszą posadę i pokaźniejsze zarobki, szanse swobodnego podróżowania, poznawania ludzi z innych krajów.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Kurs indywidualny to idealne rozwiązanie dla najbardziej zmotywowanych i ambitnych. Przynosi optymalne efekty w najkrótszym czasie. To dlatego, że jest szytym na miarę – przedstawiasz lektorowi swoje potrzeby lub stopniowo wspólnie je odkrywacie

Kurs angielskiego - Wakacyjny

W wakacje często zmienia się nasze życie – podróżujemy, poznajemy nowych ludzi, doświadczamy przygód, które dają nam inną perspektywę, nowy sposób patrzenia na świat. Ty już dziś możesz zrobić świadomy krok ku zmianie swojego życia na lepsze – dzięki nauce angielskiego.

Kurs angielskiego - Krótki

Nowość! Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesna metoda nauczania opierająca się na połączeniu standardowego kursu angielskiego i nauki online.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Egzaminy językowe to wyższa szkoła jazdy. Tu nie wystarczy swobodna komunikacja lub świetna znajomość gramatyki. Trzeba mieć kompleksową wiedzę z każdego obszaru języka, inaczej nie ma szans na uzyskanie certyfikatu.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły