Angielski kursy dla dorosłych Łódź

angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
chiński

Kurs angielskiego - Standardowy

Język angielski, jak żaden inny, otwiera zupełnie nowe życiowe możliwości. Jego znajomość często przekłada się na lepszą posadę i pokaźniejsze zarobki, szanse swobodnego podróżowania, poznawania ludzi z innych krajów.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Kurs indywidualny to idealne rozwiązanie dla najbardziej zmotywowanych i ambitnych. Przynosi optymalne efekty w najkrótszym czasie. To dlatego, że jest szytym na miarę – przedstawiasz lektorowi swoje potrzeby lub stopniowo wspólnie je odkrywacie

Kurs angielskiego - Wakacyjny

W wakacje często zmienia się nasze życie – podróżujemy, poznajemy nowych ludzi, doświadczamy przygód, które dają nam inną perspektywę, nowy sposób patrzenia na świat. Ty już dziś możesz zrobić świadomy krok ku zmianie swojego życia na lepsze – dzięki nauce angielskiego.

Kurs angielskiego - Krótki

Nowość! Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesna metoda nauczania opierająca się na połączeniu standardowego kursu angielskiego i nauki online.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Egzaminy językowe to wyższa szkoła jazdy. Tu nie wystarczy swobodna komunikacja lub świetna znajomość gramatyki. Trzeba mieć kompleksową wiedzę z każdego obszaru języka, inaczej nie ma szans na uzyskanie certyfikatu.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Już dziś zapisz się na egzaminacyjny kurs języka, który pomoże Ci przygotować się do zdania egzaminu. Praca na zajęciach opiera się na wykorzystaniu autorskich arkuszy egzaminacyjnych, tak by uczestnicy zapoznali się ze strukturą zadań i zasadami rozwiązywania testów.
Wszystkie kursy językowe