Kurs angielskiego - Krótki

Nowość! Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Otwórz się na nowe możliwości, jakie daje znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie. Kurs językowy Gramatyka dla Praktyka to doskonała szansa na podniesienie swoich kwalifikacji językowych zaledwie w miesiąc.

Wskocz na poziom wyżej! Gramatyka dla Praktyka to tylko 30 godzin zajęć, podczas których opanujesz poprawne posługiwanie się językiem angielskim na poziomach B1 i B2. Dzięki intensywnym ćwiczeniom zauważysz, że gramatyka języka angielskiego jest łatwa nie tylko w teorii, ale i praktyce. Szybko odczujesz, jak wzrasta Twoja pewność siebie w porozumiewaniu się językiem angielskim i jak proste jest formułowanie wypowiedzi zarówno pisemnych, jak i ustnych. Gramatyka dla Praktyka jest również okazją do poszerzenia słownictwa i pokonania bariery językowej, która może stać na drodze do płynnej i śmiałej komunikacji w języku angielskim.

Uczestnicząc w kursie języka angielskiego Gramatyka dla Praktyka, będziesz spotykał się w stałej, zmotywowanej grupie kursantów trzy razy w tygodniu na 90 minut. W razie jakichkolwiek pytań i problemów, śmiało możesz skorzystać z pomocy naszych lektorów.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Żyjemy w zglobalizowanym świecie, w którym posługiwanie się językiem obcym, nawiązywanie kontaktów międzynarodowych, a także wyszukiwanie informacji w języku angielskim, stało się codziennością. Język angielski to też ważna kwalifikacja, często decydująca o powodzeniu w procesie rekrutacji.

English for Jobseekers to kurs, który przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy chcą opanować swobodne i płynne przejście przez cały proces rekrutacji w języku angielskim, starając się o pracę zagranicą lub w Polsce, w środowisku międzynarodowym. To kurs, podczas którego odkryjesz swój potencjał i szybko zauważysz, że pisanie CV, listu motywacyjnego czy prezentacja swoich dotychczasowych sukcesów, przychodzi Ci z łatwością i swobodą. Nauczysz się słownictwa i zwrotów, dzięki którym Twój przyszły pracodawca zobaczy w Tobie cennego, wartościowego pracownika, któremu można powierzyć ważne obowiązki.

Zajęcia w ramach kursu English for Jobseekers obejmują 36 godzin lekcyjnych zajęć, które odbywają się w niewielkich, stałych grupach. Są skierowane do osób w różnym wieku, posługujących się językiem angielskim na poziomie zaawansowania B2.


SOUNDS GOOD

Pozwól sobie na powód do dumy! Osiągnij coś, o czym marzy wielu ludzi: poprawny, wytworny, piękny akcent brytyjski. Wydaje Ci się, że mieszkając w Polsce jest to niemożliwe? Nic bardziej mylnego!

Mając na uwadze pasjonatów Wielkiej Brytanii, osoby, które chcą brzmieć jak rasowi mieszkańcy wysp, szkoła Profi-Lingua organizuje kurs języka angielskiego Sounds Good. Jest to cykl pięciu 90-minutowych zajęć, podczas których nastawiamy się na podążanie w kierunku idealnej wymowy brytyjskiej. Ćwiczenia praktyczne mają na celu poprawienie niedociągnięć, wypracowanie odpowiedniej artykulacji oraz naukę bezbłędnego porozumiewania się w języku angielskim.

Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów − pasjonatów Wielkiej Brytanii. To doskonała okazja, by podnieść swoje kompetencje językowe, przygotować się do wystąpień publicznych, prezentacji czy rozmów telefonicznych, które wymagają nienagannej prezencji. To wreszcie spełnienie marzeń o idealnej, brytyjskiej wymowie.

Kurs Sounds Good trwa miesiąc i odbywa się na poziomach zaawansowania od B2 do C1, w kameralnych grupach.


LADIES TÊTE-À- TÊTE

Chcesz zmienić coś w swoim życiu, przeżyć emocjonującą przygodę i stawić czoła nowym wyzwaniom? Do dzieła!

Naucz się języka angielskiego i szybciej osiągnij swój cel. Co więcej, rób to w miłej, relaksującej atmosferze. Tak właśnie jest na kursie językowym Ladies Tête-à-Tête, idealnie łączącym w sobie ciekawe konwersacje, efektywną naukę i miło spędzony czas. Ladies Tête-à-Tête to nic innego jak sympatyczne rozmowy przy kawie, podczas których wymienisz poglądy i podzielisz się swoimi doświadczeniami z innymi paniami, które tak jak Ty lubią rozmawiać o modzie, zakupach, mężczyznach, rodzinie czy domu. Rozmowy te odbywają się w języku angielskim, a nad ich przebiegiem czuwa doświadczony lektor Profi-Lingua, który pomoże Ci skorygować błędy językowe i poznać nowe słownictwo. Konwersacyjna formuła zajęć to dobra droga do przełamania bariery językowej i nabrania płynności w wypowiadaniu się po angielsku.

Kurs Ladies Tête-à-Tête adresujemy do pań po 50. roku życia, które porozumiewają się językiem angielskim na poziomach A2 do C1. Trwa dwa miesiące, w ciągu których czeka Cię łącznie 60 godzin lekcyjnych konwersacji.


FOREVER YOUNG

Język angielski jest obecnie najpopularniejszym językiem na świecie. Zna go około 1,5 miliarda ludzi żyjących w różnych zakątkach globu. Umiejętność porozumiewania się językiem angielskim przydaje się w wielu sytuacjach codziennych, dlatego, jeśli wpadła Ci do głowy myśl o nauce języka obcego, nie rezygnuj, nie szukaj wymówek! Język angielski jest dla każdego, a na naukę nigdy nie jest za późno!

Kurs Forever Young w renomowanej szkole Profi-Lingua to aż 50 godzin lekcyjnych nauki języka angielskiego, podczas których nasi lektorzy zadbają o to, żebyś rozwijał wszystkie swoje kompetencje językowe. Nauczysz się czytać, pisać, rozumieć mowę ze słuchu oraz mówić: wypowiadać się i dyskutować bez żadnej bariery językowej na drodze. Dzięki naszym lekcjom szybko odkryjesz radość porozumiewania się w języku angielskim.

Zajęcia w ramach Kursu Forever Young odbywają się w kameralnych grupach, w których panuje atmosfera motywacji i wzajemnego wsparcia. Grupę tworzą ludzie tacy jak Ty: w podobnym wieku, otwarci na nowe i chętni do własnego rozwoju. Kurs adresowany jest zarówno do osób początkujących, jak i kontynuujących naukę języka angielskiego.

Kurs angielskiego - Krótki