Kurs hiszpańskiego - Standardowy

„Multikompetencja (językowa) to niewidzialna część góry lodowej”, powiedział James Cummins. Dlatego warto znać więcej niż jeden język obcy. Pozwala nam to podziwiać świat z różnych perspektyw.
„Multikompetencja (językowa) to niewidzialna część góry lodowej”, powiedział James Cummins. Dlatego warto znać więcej niż jeden język obcy. Pozwala nam to podziwiać świat z różnych perspektyw. Badania empiryczne udowodniły, że już dwa języki dają elastyczność umysłową, większą kreatywność. Mało tego – dzięki ich znajomości łatwiej przyswoić kolejne. Dlaczego więc nie zacząć od hiszpańskiego, który jest łatwy do nauki, przyjemny, a do tego miły dla ucha.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Wyobraź sobie siebie na wakacjach w Barcelonie, w małej knajpce po zmroku, dyskutującego z pasją z Hiszpanami o wyższości polskiej kiełbasy nad hiszpańskim chorizo. Ten scenariusz jest w zasięgu ręki: nasi lektorzy – polscy i hiszpańscy – używają metod nauki języka, które nie mają nic wspólnego ze szkolnym, monotonnym rozwiązywaniem zadań gramatycznych. U nas celem jest przełamywanie barier językowych i umiejętność komunikacji. Bo nauka języka musi być przyjemnością – to nasze motto.

Kurs hiszpańskiego - Standardowy