angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
chiński
portugalski
ukraiński

Kurs angielskiego - Standardowy

Studia, praca, życie zagranicą – niezależnie od tego, jakie okoliczności skłaniają Cię do nauki języka angielskiego, z nami zrealizujesz swoje cele. Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących Kursantów, jak też dla osób znających język w stopniu zaawansowanym.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Czekają Cię wyzwania życiowe lub zawodowe wymagające od Ciebie komunikacji w języku angielskim? Chciałbyś doskonalić znajomość tego języka, ale Twój tryb życia nie pozwala Ci na uczestnictwo w zajęciach grupowych? Właśnie dla osób takich jak Ty przeznaczony jest indywidualny kurs języka angielskiego w Lublinie.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

W szkole Profi-Lingua w Lublinie przygotowujemy naszych Słuchaczy do zdobycia prestiżowych certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego: Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC (od A1 do C2), LCCI oraz ETS (TOIEC, TOEFL).

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesny sposób nauczania, opierający się na połączeniu standardowego kursu angielskiego i nauki w systemie e-learningowym.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Chciałbyś nabrać pewności w posługiwaniu się językiem angielskim przed wakacyjnym wyjazdem zagranicę? A może szlifować wymowę? – przyjdź do nas na wakacyjny kurs konwersacyjny lub na indywidualne zajęcia face to face. Będziesz rozmawiać na interesujące Cię tematy i nawet nie zauważysz, kiedy pozbędziesz się bariery komunikacyjnej.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe