Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Nauka gramatyki języka obcego to korzystna inwestycja we własną przyszłość. Dzięki rozumieniu i znajomości zasad gramatyki podniesiesz swoje kwalifikacje, pokonasz barierę językową oraz nabierzesz odwagi i sprawności w porozumiewaniu się językiem obcym. Co więcej, z łatwością zdasz każdy egzamin i zdobędziesz certyfikat językowy.

Kurs Gramatyka dla Praktyka w Profi Lingua trwa miesiąc i obejmuje łącznie 30 godzin lekcyjnych zająć. Spotkania odbywają się 3 razy w tygodniu. Przez cały czas trwania kursu możesz liczyć na wsparcie naszych wykwalifikowanych lektorów, których uwaga skupiona będzie na Twoich postępach. Kameralne grupy sprzyjają budowaniu przyjaznej i sprzyjającej nauce atmosfery. Pozwalają też na indywidualne podejście lektora do słuchacza oraz dostosowanie tempa nauki do Twoich potrzeb. W trakcie kursu poszerzysz słownictwo i nabierzesz pewności do prowadzenia rozmów w języku obcym.

Gramatyka dla Praktyka to kurs przeznaczony dla osób w każdym wieku, porozumiewających się językiem obcym na poziomie B1 i B2.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Chcesz sięgać po więcej? Zacznij od English for Jobseekers! To intensywny, liczący 36 godzin, miesięczny kurs angielskiego skierowany do studentów i osób dorosłych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje językowe, niezbędne podczas poszukiwania pracy. Program kursu kładzie nacisk na rozwój słownictwa i zwrotów wykorzystywanych w procesie rekrutacji. Uczestnicy kursu English for Jobseekers uczą się, jak w języku angielskim napisać CV i list motywacyjny, a także rozwijają umiejętność swobodnej komunikacji w obszarach poruszanych podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Dzięki indywidualnemu podejściu naszych wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego, przez cały czas trwania kursu nie zgaśnie Ci motywacja, a zajęcia będą dostosowane do Twojego tempa nauki. Stałe postępy w komunikowaniu się językiem angielskim wpłyną na podniesienie pewności siebie, dzięki czemu szybko pokonasz barierę językową. Kurs English for Jobseekers to inwestycja, która przekłada się na większe szanse na interesującą i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowym środowisku

 

SOUNDS GOOD

Jeśli miałeś już do czynienia z językiem angielskim, a teraz Twoim celem jest poprawa wymowy, kurs Sounds Good jest wyborem właśnie dla Ciebie.

Sounds Good jest miesięcznym kursem obejmującym łącznie 5 modułów po 90 minut, przeznaczonym dla studentów i osób dorosłych znających język angielski na poziomach od B2 do C1, które są zainteresowane ćwiczeniami wymowy z akcentem brytyjskim.

Chcemy, aby nauka była dla Ciebie czasem spędzonym efektywnie, ale też przyjemnie. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże Ci odkryć Twoje możliwości. Indywidualne podejście do słuchacza, bezpośredni kontakt z lektorem oraz miła i motywująca atmosfera sprawią, że szybko zauważysz postępy. W Profi Lingua kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, co przekłada się na znaczne podniesienie pewności siebie w posługiwaniu się pięknym i poprawnym językiem mieszkańców Wielkiej Brytanii. Dzięki kursowi Sounds Good poszerzysz swoje słownictwo oraz nabierzesz wprawy w płynnej i pewnej komunikacji w języku angielskim w sytuacjach prywatnych, jak i w pracy w środowisku międzynarodowym.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Ladies Tete a Tete to idealne rozwiązanie dla tych, którzy znużeni są tradycyjną formułą nauki języka obcego, opartą na pracy z podręcznikiem.

Nowa konwencja kursów językowych Profi Lingua to cykl regularnych spotkań w miłej atmosferze, przy kawie i ciastku, podczas których można porozmawiać na codzienne, bliskie nam tematy: o modzie, rodzinie, życiu, marzeniach, podróżach, mężczyznach czy obowiązkach. Kurs Ladies Tete a Tete skierowany jest do pań, które w swobodnej atmosferze chcą pokonać barierę językową. Stawiając na umiejętności praktyczne, nasi wykwalifikowani lektorzy, pomogą zdobyć słownictwo niezbędne do podróżowania, czytania oraz rozmawiania w językach obcych. Kierując się zasadą „możesz więcej” chcemy dać Ci szansę pożytecznego spędzenia wolnego czasu i nabrania wprawy w komunikacji w języku angielskim.

Kurs Ladies Tete a Tete polecany jest osobom porozumiewającym się w języku angielskim na poziomie od A1 do C1. Obejmuje 60 spotkań po 45 minut, rozłożonych na dwa miesiące.

 

FOREVER YOUNG

Brakuje Ci znajomości języka angielskiego? Pamiętaj, że na naukę nigdy nie jest za późno!

Oferta Kurs Forever Young to aż 50 godzin praktycznej nauki języka angielskiego, która odbywa się w miłej, przyjaznej i motywującej atmosferze, tworzonej przez ludzi takich jak Ty − których celem jest poszerzenie horyzontów!

Nasi lektorzy to nauczyciele kompetentni, posiadający wieloletnie doświadczenie. Pod ich czujnym okiem będziesz uczyć się języka ogólnego, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz się w różnych sytuacjach codziennych podczas zagranicznych podróży i spotkań towarzyskich. Przede wszystkim kładziemy nacisk na pokonywanie barier i zdobywanie pewności siebie w mówieniu po angielsku, ale także na nowe sprawności językowe, jak czytanie, słuchanie czy pisanie.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu program zajęć dostosowany jest do tempa i możliwości słuchaczy. Naszym kursantom zapewniamy też atrakcyjne materiały dydaktyczne oraz stały, bezpośredni kontakt z lektorami.

 

Kurs angielskiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe