Kurs angielskiego - Standardowy

Studia, praca, życie zagranicą – niezależnie od tego, jakie okoliczności skłaniają Cię do nauki języka angielskiego, z nami zrealizujesz swoje cele. Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących Kursantów, jak też dla osób znających język w stopniu zaawansowanym.
Studia, praca, życie zagranicą – niezależnie od tego, jakie okoliczności skłaniają Cię do nauki języka angielskiego, z nami zrealizujesz swoje cele. Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących Kursantów, jak też dla osób znających język w stopniu zaawansowanym. Na każdym poziomie językowego wtajemniczenia pomożemy Ci rozwinąć skrzydła! Przyjdź do nas już dziś i zapisz się na kurs semestralny!

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W ProfiLingua uczymy języka angielskiego ogólnego, dzięki któremu możesz porozumieć się zawsze i wszędzie. Stawiamy na umiejętność komunikowania się w realnych sytuacjach i zachęcamy Kursantów do pokonywania związanych z tym barier. Doskonalimy też rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Inspirujące tematy, ciekawe materiały anglojęzyczne, z których korzystamy na lekcjach, oraz miła atmosfera sprawią, że polubisz lekcje angielskiego! Działamy już od ponad 25 lat, a wysoka jakość kształcenia ProfiLingua została wyróżniona m.in. nagrodą Grand Prix Laur Klienta.

Kurs angielskiego - Standardowy