angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
matematyka

Kurs angielskiego dla dzieci

Specjalnie opracowany program kursu, dostosowany do potrzeb młodych słuchaczy, pozwala uczestnikom na płynne przejście wszystkich etapów nauki języka angielskiego.

Kurs angielskiego dla nastolatków

Kurs kształci wszystkie sprawności językowe i został tak przygotowany, aby zainteresować uczniów, rozbudzić ich wyobraźnię, a także rozwijać ogólną wiedzę i wrażliwość na inne kultury.

Kurs angielskiego - Maturalny

Jeśli chcesz intensywnie popracować nad językiem angielskim w krótkim czasie, poznając zagadnienia niezbędne do zdania egzaminu maturalnego, już dziś zapisz się na kurs!

Kurs angielskiego - Warsztaty wakacyjne

Warsztaty wakacyjne Play & Learn to przyjazne i angażujące spotkania dla dzieci w wieku 4-5 lat i 6-7 lat, podczas których mają one możliwość m.in. rozwinięcia znajomości języka angielskiego, tworzenia kreatywnych prac oraz odkrywania świata wszystkimi zmysłami poprzez gry i zabawy. Dodatkowo starszym dzieciom proponujemy zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

Kurs angielskiego - Egzamin8

Kurs Egzamin8 przygotowany został dla uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został stworzony przez ekspertów w nauczaniu, którzy posiadają dostęp do najświeższej wiedzy i wymagań stawianych przed zdającymi.

Kurs angielskiego - Disney English

Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie - i wreszcie dotarł do Polski! Pokazujemy, że skuteczną naukę języka angielskiego można połączyć z fantastyczną zabawą w towarzystwie ukochanych bohater

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły