Kurs hiszpańskiego - Standardowy

Językiem hiszpańskim możesz się porozumiewać w Ameryce Południowej, ale też w Ameryce Północnej, Europie i w zachodniej Afryce. Dzięki znajomości tego języka możesz poznać kultury takich krajów, jak: Kuba, Meksyk, Peru…, no i oczywiście Hiszpania! Czyż trzeba więcej argumentów, by wystartować w nauce Español?
Językiem hiszpańskim możesz się porozumiewać w Ameryce Południowej, ale też w Ameryce Północnej, Europie i w zachodniej Afryce. Dzięki znajomości tego języka możesz poznać kultury takich krajów, jak: Kuba, Meksyk, Peru…, no i oczywiście Hiszpania! Czyż trzeba więcej argumentów, by wystartować w nauce Español? Zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego ogólnego, w którym możesz się komunikować w każdej sytuacji. Nie czekaj do jesieni zapisz się na kurs już dziś !

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Atuty kursu w ProfiLingua:
NACISK NA KOMUNIKACJĘ – ćwiczymy wszystkie umiejętności: rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie oraz pisanie, jednak w centrum naszej uwagi jest konwersacja. Język stosowany w praktyce – podczas lekcji korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, telewizyjnych oraz filmowych. WYKWALIFIKOWANA KADRA – w naszej szkole zajęcia prowadzą lektorzy i native speakerzy z przygotowaniem pedagogicznym. Zatrudniamy nauczycieli, którzy potrafią sprawić, że hiszpański stanie się Twoją pasją.

Kurs hiszpańskiego - Standardowy

Wszystkie kursy językowe