Kurs niemieckiego - Krótki

Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Czujesz, że gramatyka języka niemieckiego coś jeszcze przed Tobą ukrywa, ale wytrwale dążysz do osiągnięcia poprawności językowej? Zapraszamy Cię do udziału w kursie Gramatyka dla Praktyka, podczas którego poznasz reguły panujące w języku niemieckim, a także opanujesz gramatykę w stopniu pozwalającym na bezbłędne i sprawne porozumiewanie się językiem niemieckim.

Kurs Gramatyka dla Praktyka jest intensywny i nastawiony na stałe, widoczne postępy w komunikowaniu się po niemiecku. To doskonała okazja do nabrania wprawy w wykorzystaniu różnych struktur i zasad gramatyki w praktyce, pod czujnym okiem doświadczonych lektorów. To także możliwość zdobywania pewności siebie w porozumiewania się w języku niemieckim w krótkim czasie. W Profi Lingua zapewnimy Ci naukę w kameralnych, kilkuosobowych grupach, tworzonych przez słuchaczy na podobnym poziomie zaawansowania (B1 i B2).

Kurs Gramatyka dla Praktyka trwa zaledwie miesiąc i obejmuje aż 30 godzin lekcyjnych zajęć, które odbywają się od poniedziałku do soboty, trzy razy w tygodniu po 90 minut.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Jeśli porozumiewanie się językiem niemieckim wydaje Ci się trudne, przekonaj się, że to nieprawda. Sprawność i płynność mówienia w tym języku właściwie zależy tylko od Ciebie. Spróbujesz?

Ladies Tête-à-Tête to dwumiesięczny cykl spotkań, które odbywają się w dwa lub cztery razy w tygodniu w stałych grupach, tworzonych przez kobiety takie jak Ty − odważne, uśmiechnięte, otwarte i ambitne. Czas spędzacie na rozmowach przy aromatycznej kawie i pysznym ciastku. Wasze dyskusje prowadzone są w języku niemieckim, dlatego nie tylko miło spędzacie czas, ale również poszerzacie zasób słownictwa i nabieracie sprawności w porozumiewaniu się tym, językiem. Już od pierwszych spotkań nie istnieje bariera językowa, a autentyczne i codzienne tematy, które poruszacie na zajęciach, sprawiają, że każda z Was ma możliwość i chęć wypowiadania się.

Kurs Ladies Tête-à-Tête to nie tylko nauka języka niemieckiego pod okiem doświadczonych lektorów, ale również przyjemnie i wesoło spędzony czas na pogaduszkach z koleżankami.

 

FOREVER YOUNG

Coraz częściej przekonujesz się, że brakuje Ci znajomości języka niemieckiego? Nadszedł czas, w którym chcesz to zmienić? Dobrze trafiłeś!

Profi-Lingua to szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem i dobrą renomą, której ważną cechą jest otwartość na świat i na ludzi. Nasza oferta nauczania języków obcych jest elastyczna, przygotowana z myślą o osobach w różnym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. Wybierając Kurs Forever Young masz pewność, że trafisz do grupy, w której będą uczyć się osoby po 50. roku życia, przyjaźnie nastawione do nauki języka, którą traktują jako hobby i realizację własnych marzeń. Nasi kursanci spotykają się w kameralnych grupach, w których panuje atmosfera pełna motywacji. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy nastawieni są na pomoc w przełamywaniu bariery językowej oraz efektywne i skuteczne rozwijanie wszystkich kompetencji językowych w tempie i zakresie dopasowanym do Twoich możliwości.

Kurs Forever Young obejmuje aż 50 godzin lekcyjnych języka niemieckiego na różnych poziomach, ściśle dopasowanych do Twoich umiejętności.

Kurs niemieckiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe