Obozy językowe 2019
Organizatorem obozów językowych jest firma Harctur z 60-letnim doświadczeniem w branży turystycznej. Patronem merytorycznym jest sieć szkół językowych ProfiLingua, od kilkdziesięciu lat prowadząca kursy językowe.

Obozy językowe to wspaniała propozycja dla dzieci i młodzieży marzących o spędzeniu wakacji w wyjątkowy sposób, łączący ze sobą aktywny wypoczynek z nauką języka angielskiego i rozwojem indywidualnych talentów i pasji dzieci i młodzieży.

Podstawowym założeniem obozu jest rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Odbywa się to w naturalny sposób, poprzez zanurzanie się w języku i porozumiewanie się nim w każdej sytuacji dnia codziennego. Zasada MÓWIMY TYLKO PO ANGIELSKU będzie obowiązywała na warsztatach filmowych, podczas wycieczek  oraz w trakcie wszystkich innych atrakcji. Przyjazna, wakacyjna  atmosfera, doskonała zabawa i różnorodność aktywności sprawiają, że uczestnicy obozów szybko przełamują barierę językową i swobodnie komunikują się w języku angielskim.

Nasze obozy to także kuźnia talentów oraz miejsce, gdzie uczestnicy zyskują szansę na rozwój indywidualnych pasji i umiejętności. Dzięki warsztatom projektowym
FILM MAKING dzieci i młodzież pod okiem wykwalifikowanych instruktorów przygotują film wraz z kostiumami i scenografią. Warsztaty filmowe to doskonała okazja nie tylko do rozwijania umiejętności komunikacji w języku angielskim, ale także do nabycia umiejętności stworzenia własnego filmu od podstaw. Obóz kończy się prezentacją filmu, przygotowanego przez każdą z grup.

Podczas obozów proponujemy szereg atrakcji, w tym wycieczki ze zwiedzaniem, konkursy, warsztaty taneczne, dyskoteki czy wieczór filmowy. To także zabawy na plaży, gry terenowe, ogniska i nocne podchody.

W trakcie obozu dla dzieci, uczestnicy biorą udział wycieczce do Kołobrzegu, zwiedzają miasto, skansen morski oraz wyruszają w rejs statkiem piracki. Młodzież oprócz wycieczki jednodniowej do Władysława oraz Przylądku Rozewie, ma wyjątkową okazję do uczestnictwa w 3-dniowej wyprawie do Szwecji, zwiedzają Karlskronę, a w nim starówkę i Muzeum Morskie.

Opiekę nad uczestnikami obozów sprawować będą wykwalifikowani wychowawcy, doświadczeni lektorzy (także lektorzy natywni), którzy jednocześnie są pasjonatami sztuki filmowej. Cała nasza kadra to ludzie kreatywni,  otwarci na wyzwania, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Każdy z nich ma swój własny talent, niezwykłe hobby i mnóstwo entuzjazmu, którym na pewno zarazi naszych uczestników.

Miejsca, w których wypoczywają  dzieci i młodzież posiadają bogatą bazę rekreacyjną, a o bezpieczeństwo na plaży i przy basenach dbają wykwalifikowani ratownicy. Zapewniamy także dostęp do opieki medycznej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)

Obozy dla dzieci 7-12 lat

FILM AND SHOW KIDS
 • Termin

  18.07.2019 – 30.07.2019
 • Lokalizacja

  POGORZELICA: miejscowość turystyczno – wypoczynkowa w województwie zachodniopomorskim na Wybrzeżu Rewalskim. Walory klimatyczne, krajobrazowe oraz turystyczne takie jak: piękna szeroka plaża, wydmy porośnięte lasami, a także mikroklimat sprzyjający aktywnemu i zdrowemu wypoczynkowi przyciągają rzesze turystów.
 • Zakwaterowanie

  Ośrodek kolonijno–wypoczynkowy DZIEJBA LEŚNA, ul. Słoneczna 2, Pogorzelica
  Ośrodek usytuowany w pięknym lesie sosnowym, ok. 200 metrów od morza, oferuje pokoje 4 i 5- osobowe z łazienkami.
 • Warsztaty językowo – filmowe FILM MAKING

  Każda z grup pracuje po angielsku metodą projektu i ma za zadanie przygotować krótki film lub przedstawienie teatralne w jednej z konwencji (do wyboru):
  • komedii filmowej,
  • oryginalnej bajki lub filmu fantasy,
  • planszowej gry strategicznej,
  • klasycznej bajki „w nowej odsłonie”.

  Uczestnicy sami wybierają projekt, który najbardziej odzwierciedla ich zainteresowania.

 • Wycieczka autokarowa do Kołobrzegu

  • zwiedzanie Skansenu Morskiego: okręty ORP Fala, ORP Władysławowo i pozostałości z ORP Burza,
  • spacer po mieście: port jachtowy i handlowy, promenada, molo, pomnik Zaślubin Polski z Morzem,
  • spacer po Starym Mieście – ratusz, gotycka bazylika WNMP, Baszta Lontowa,
  • rejs statkiem pirackim po morzu.

Obozy dla młodzieży 13-18 lat

SWEDISH ADVENTURE FILM
 • Terminy

  - turnus 1 – 23.06.2019 – 04.07.2019
  - turnus 2 – 02.07.2019 – 12.07.2019
  - turnus 3 – 28.07.2019 – 07.08.2019
 • Lokalizacja

  WŁADYSŁAWOWO: jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce, położona u nasady Półwyspu Helskiego. Przyciąga turystów przepiękną, szeroką plażą, czystą wodą, powietrzem przesączonym jodem. Atrakcje Władysławowa to Aleja Gwiazd, wieża widokowa czy port rybacki.
 • Zakwaterowanie

  Dom Kolonijny JAR, ul. Jarowa 1, Chłapowo, k. Władysławowa

  Ośrodek usytuowany jest w odległości 150 metrów od morza, w niezwykle malowniczej miejscowości nadmorskiej Chłapowo koło Władysławowa.

Warsztaty językowo – filmowe FILM MAKING 
Każda z grup projektowych ma za zadanie stworzyć krótki film lub przedstawienie teatralne w jednej z konwencji (do wyboru):

 • komedii filmowej,
 • horroru / filmu fantasy,
 • kryminału.

Uczestnicy sami wybierają projekt, który najbardziej odzwierciedla ich zainteresowania. Wszystkie aktywności prowadzone są w języku angielskim.


 WYCIECZKI

 • WŁADYSŁAWOWO I CETNIEWO – spacer po Władysławowie, port rybacki, zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu oraz Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo, zwiedzanie Domu Rybaka (i jego wieży widokowej), Muzeum Motyli, Muzeum Iluzji,
 • PRZYLĄDEK ROZEWIE I LATARNIA MORSKA – wycieczka plażą do najbardziej wysuniętego na północ miejsca w Polsce, czyli przylądku Rozewie; zwiedzanie latarni morskiej o wysokości 33 m.
 • 3 – dniowa WYCIECZKA DO SZWECJI – promem (Stena Line) do KARLSKRONY

PROGRAM WYCIECZKI DO SZWECJI

 • 1 dzień – dojazd do Gdyni, zaokrętowanie na prom Stena Line, rejs do Karlskrony, kolacja, dyskoteka, nocleg .
 • 2 dzień – śniadanie, wpłynięcie do Karlskrony, zwiedzanie miasta – wizyta na największym rynku w Skandynawii (Wielkim Rynku), zwiedzanie Kościoła Św. Trójcy oraz muzeum morskiego. Powrót do terminalu w Karlskronie, zaokrętowanie, kolacja na promie, dyskoteka, nocleg .
 • 3 dzień – śniadanie oraz suchy prowiant na drogę, przypłynięcie do Gdyni, powrót do Pogorzelicy.
Wszystkie kursy językowe