hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

PROFI-MATURA – ciekawe zadania

2017-06-20

Poradnik maturalny

Przygotowania do matury z matematyki wymagają rozwiązywania różnych zadań, najlepiej podobnych do tych, które pojawią się na maturze. W ramach kursu przygotowawczego do matury z matematyki na e-platformie zamieszczono w testach diagnostycznych zadania do każdego działu oraz dodatkowe zadania do samodzielnego rozwiązywania.


Wszystkie zadania zostały przygotowane na wzór tych, które będą na maturze. Można je rozwiązywać w swoim tempie, dopóki nie nabierze się wprawy, a później warto sprawdzić się podczas próbnych matur. W trakcie kursu będziesz uczestniczyć w trzech próbnych maturach sprawdzających poziom przygotowania do egzaminu. Część zadań możesz rozwiązywać samodzielnie, a część będzie zadawał nauczyciel w trakcie kursu.

 

Sprawdź, jakie zadania znajdują się na e-platformie.

Zanim przystąpisz do nauki, przed każdym działem nauczyciel poprosi Cię o rozwiązanie testu diagnozującego poziom wiedzy. Wyniki testu wskażą, jakie masz mocne i słabe strony, dzięki temu nauczyciel dostosuje tok nauki do Twoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy przykładowe zadanie z kursu z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zadanie z testu diagnostycznego z działu Równania i nierówności.

1

W trakcie kursu nauczyciel będzie zadawał testy do wykonania. Wyniki zapisują się na e-platformie, dzięki czemu zawsze możesz sprawdzić zarówno odpowiedzi, jak i swoje rezultaty. Poniżej zadanie z działu Funkcje.

2

Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto