hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Sprawdź się przed maturą!

2017-06-20

Poradnik maturalny

Podstawą dobrego przygotowania do matury z matematyki jest sprawdzenie, co umiesz dobrze, a czego jeszcze musisz się nauczyć, ważny jest także plan powtórek. Jak rozpocząć przygotowania? Pomoże Ci kurs PROFI-MATURA. Kurs jest oparty na metodzie blended learning. To nauka pod kierunkiem nauczyciela podczas zajęć, zadania do samodzielnego wykonania na e-platformie, a przede wszystkim diagnoza postępów w nauce.


Na początek, podczas zajęć na kursie przygotowawczym do matury z matematyki, nauczyciel poprosi Cię o rozwiązanie testu diagnostycznego. To będzie pierwszy test do rozwiązania w trakcie kursu. Test diagnostyczny zawiera zadania ze wszystkich działów matematyki i są to zadania o różnym stopniu trudności. Jego sumienne wypełnienie jest bardzo ważne. Wyniki testu wskażą bowiem nauczycielowi Twoje zaległości, rodzaje zadań, które powinieneś jeszcze poćwiczyć oraz zagadnienia, które już opanowałeś. Na podstawie wyników testu diagnostycznego nauczyciel zaplanuje dla Ciebie indywidualny tok nauczania.

Podczas kursu przed rozpoczęciem każdego działu nauczyciel zada Ci do rozwiązania kolejne testy diagnozujące Twoje umiejętności. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na powtarzanie zagadnień, które już umiesz. Od razu przejdziesz do ćwiczeń i do poznawania nowych rodzajów zadań. Razem z nauczycielem skupicie się podczas zajęć na omawianiu zagadnień, których nie umiesz i na rozwiązywaniu takich zadań, jakie zwykle pojawiają się na maturze. Po omówieniu każdego działu nauczyciel poprosi Cię o rozwiązanie Testu na zakończenie. To będzie sprawdzian podsumowujący, a jego wyniki dadzą odpowiedź na pytanie, ile nauczyłeś się podczas zajęć. Nie martw się, jeśli jakichś tematów nadal nie rozumiesz, nauczyciel jeszcze raz Ci je wyjaśni. Na e-platformie będziesz mieć podgląd swoich wyników z testów i zadań. Szybko zauważysz postępy w nauce. Pamiętaj, jeśli coś sprawia Ci trudność lub nie rozumiesz zajęć, możesz w trakcie kursu umówić się z nauczycielem na indywidualną rozmowę lub skonsultować się z nim online.

Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto