Angielski kursy dla dorosłych Poznań Winogrady

angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki

Kurs angielskiego - Standardowy

„Możesz więcej” to esencja marki ProfiLingua, renomowanej szkoły języków obcych, której Słuchacze i nauczyciele mają wspólny cel: przełamać bariery w komunikacji w języku angielskim.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Jeśli chcesz, by podczas nauki języka angielskiego Twój nauczyciel skupiał uwagę wyłącznie na Tobie, albo pragniesz uczyć się zakresu języka odpowiadającego Twoim zainteresowaniom i konkretnym potrzebom, wybierz indywidualny kurs języka angielskiego.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Jeśli skorzystasz z oferty egzaminacyjnych kursów języka angielskiego, opanujesz umiejętności niezbędne do uzyskania certyfikatu językowego. Nauka zakłada przyswojenie materiału wymaganego na danym egzaminie.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Czas poświęcony na naukę języków obcych to inwestycja, której nigdy nie będziesz żałował. Lepsza znajomość języka angielskiego to także większa pewność siebie, szersze możliwości na rynku pracy i satysfakcja z robionych postępów. Wakacje to idealny moment na realizację tych zadań.

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to innowacyjna metoda nauki, która opiera się na połączeniu standardowego kursu językowego i naukę w systemie e-learningowym.

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!
Wszystkie kursy językowe