Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Czujesz, że gramatyka angielska kryje przed Tobą jeszcze jakieś tajemnice? Potrzebujesz skupić się na ćwiczeniach nad poprawnością w porozumiewaniu się językiem angielskim? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie jest udział w kursie Gramatyka dla Praktyka. To oferta skrojona do potrzeb tych, którzy dbają o wysoką jakość swoich wypowiedzi i treści w języku angielskim. Kurs Gramatyka dla Praktyka może być też dobrym wsparciem nauki przygotowującej do zdania egzaminów językowych.

Gramatyka dla Praktyka miesięczny kurs obejmujący aż 30 godzin lekcyjnych, podczas których nacisk jest na poznanie, zrozumienie i praktyczne wykorzystanie gramatyki języka angielskiego. Ćwiczenia, które odbywają się pod okiem doświadczonych lektorów, mają na celu utrwalenie wiadomości i skuteczne podniesienie pewności siebie w komunikacji w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu Twój nauczyciel może poświęcić Ci czas niezbędny do pokonania wszelkich trudności, a także dostosować program zajęć do Twoich potrzeb i możliwości.

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży, studentów i osób dorosłych, które osiągnęły poziom B1 lub B2 w znajomości języka angielskiego.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Być może wydaje Ci się, że rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim to trudne wyzwanie. Być może myślisz, że praca w międzynarodowym środowisku jest nie do osiągnięcia… gdy na Twojej drodze stoi bariera językowa. Nie! Tak nie jest. Przekonaj się o tym sam!

English for Jobseekers jest kursem językowym, obejmującym 36 godzin lekcyjnych, który ma na celu przygotować Cię do napisania CV po angielsku, zredagowania listu motywacyjnego oraz swobodnego przejścia przez rozmowę kwalifikacyjną. Dlatego oprócz nowego słownictwa, wypracujesz sobie swobodę wypowiedzi i pokonasz barierę językową. Uwierzysz w siebie, swoje możliwości i wizję odniesienia sukcesu zawodowego. Wszystko to będzie działo się pod okiem Twojego lektora, który ze zrozumieniem i wsparciem podejdzie do Twoich oczekiwań.

Zajęcia English for Jobseekers odbywają się w stałych, niewielkich grupach, w których panuje atmosfera wzajemnej motywacji. Adresowane są do studentów i osób dorosłych, które planują rozpocząć pracę zagranicą lub w Polsce, w międzynarodowym środowisku.

 

SOUNDS GOOD

Jeśli decydujesz się na udział w kursie Sounds Good, może to oznaczać, że zależy Ci na doszlifowaniu swojej wymowy w języku angielskim i bardzo chcesz brzmieć jak rasowy Brytyjczyk. Zachowaj motywację i sięgaj po więcej! Dzięki temu w krótkim czasie zauważysz satysfakcjonujące efekty.

Kurs Sounds Good to przede wszystkim możliwość obcowania z aktywnym i prawdziwym, brytyjskim językiem oraz praktyczne ćwiczenia stawiające na sprawną komunikację. Zajęcia odbywają się w niewielkiej grupie. Spotkasz w niej osoby na poziomie zaawansowania podobnym do Twojego (B2-C1), które za cel postawiły sobie opanowanie poprawnej wymowy. W osiąganiu kolejnych sukcesów wspierać i dopingować Cię będą nauczyciele z wysokimi kwalifikacjami. Kurs trwa zaledwie miesiąc, ale z doświadczenia wiemy, że tyle wystarczy, by doszlifować niedociągnięcia w wymowie oraz nabrać pewności siebie podczas wystąpień w języku angielskim. Bez względu na to, czy chcesz mówić po angielsku, bo tego wymaga od Ciebie zawód, czy po prostu fascynuje Cię kultura Wielkiej Brytanii, Twoja motywacja jest kluczem do sukcesu. Warto go wykorzystać!

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Czujesz, że masz cały świat w zasięgu ręki, ale brakuje Ci motywacji, by po niego sięgnąć? Coś blokuje Cię przed rozmowami w języku angielskim? Możesz temu zaradzić. Wystarczy zmienić w sobie nastawienie do nauki angielskiego, w czym pomoże Ci nasz kurs Ladies Tête-à-Tête.

Ladies Tête-à-Tête to dwumiesięczny cykl zajęć stworzony z myślą o kobietach, które bardziej od pracy z podręcznikiem lubią spotkania przy kawie i niekończące się rozmowy z koleżankami. Nasze kursantki spotykają się w małych grupach, dwa lub cztery razy w tygodniu. Razem dyskutują na interesujące je tematy: od mody, przez zakupy, po mężczyzn. Pod okiem wykwalifikowanych lektorów ćwiczą poprawną wymowę i płynne formułowanie wypowiedzi. Poszerzają zasób słownictwa, poznają przydatne zwroty i pokonują strach przed korzystaniem z języka angielskiego.

Kurs Ladies Tête-à-Tête to, oprócz samej nauki języka, radość z mówienia po angielsku oraz nawiązywanie znajomości i żywa wymiana poglądów. Zajęcia odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, od A2 do C1. Skierowane są do pań po 50. roku życia.

 

FOREVER YOUNG

Jeśli przed Tobą roztacza się właśnie wizja wielu lat, podczas których masz czas dla siebie: na swoje potrzeby, realizację własnych planów i marzeń, może to ten moment, w którym warto nauczyć się języka angielskiego? Zapoznaj się z naszą ofertą Kursu Forever Young.

Wychodzimy z założenia, że znajomość języka angielskiego to przede wszystkim umiejętność komunikacji. Dlatego podczas zajęć w Profi-Lingua będziesz uczyć się na wiele sposobów tak, by z łatwością posługiwać się płynnie językiem angielskim w różnych sytuacjach: na lotnisku, w sklepie czy podczas rozmowy z obcokrajowcami. Nad Twoimi postępami czuwać będą doświadczeni nauczyciele, indywidualnie podchodzący do swoich słuchaczy. Również tempo i zakres zajęć dostosowane są do ich potrzeb i możliwości.  Kurs Forever Young obejmuje 50 godzin lekcyjnych zajęć odbywających się od poniedziałku do soboty. Niewielkie grupy tworzone są przez osoby  w zbliżonym wieku. To z nimi będziesz doskonalić mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, poznasz autentyczny, żywy język. Nabierzesz pewności siebie, nawiążesz nowe znajomości, a także miło spędzisz swój czas.

Kurs angielskiego - Krótki