Kurs angielskiego - Disney English

Kurs Disney English został stworzony przez ekspertów w nauczaniu języka. Stosujemy metodę, która pozwala dzieciom na pełne zanurzenie w angielskim poprzez filmy, piosenki i fragmenty seriali. W czasie lekcji wykorzystujemy tablice interaktywne, które angażują maluchy do zapamiętywania nowej wiedzy w emocjonujący sposób. Każdy młody Kursant jest otoczony indywidualną opieką – tworzymy regularne raporty na temat postępów uczniów i pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami. Materiały kursowe są dostępne w wersji nie tylko angielskiej, ale też polskiej, co umożliwia każdemu opiekunowi aktywną zabawę językową z dzieckiem w domowym zaciszu.

Metoda Disneya stawia przede wszystkim na nowoczesne metody nauczania, dzięki którym dzieci efektywnie przyswajają nowe słownictwo i gramatykę języka obcego. W procesie nauki towarzyszą im ulubieni bohaterowie filmów Disneya, a o świetną zabawę w trakcie zajęć dbają doświadczeni lektorzy. Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach), której celem jest pełne zanurzenie uczniów w językowej opowieści. Skuteczność tej metody potwierdzają badania naukowe.

Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko postawiło pierwsze kroki w nauce języka angielskiego w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj!

Kurs angielskiego - Disney English