Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

pon. - pt. w godzinach 12:00 - 20:00

pod numerem: ✆ 603 870 026
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkoła językowa w Legnicy

Jakiego języka chcesz się uczyć?

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej w Legnicy?

Chcesz nauczyć się wybranego języka obcego? Interesuje Cię nauka pod okiem wykwalifikowanej kadry lektorskiej? W ProfiLingua w Legnicy zapewniamy gwarancję nauczania, wykorzystując innowacyjne metody kształcenia. Z nami możesz kontynuować naukę w dogodnej dla siebie formie. Oferujemy elastyczne godziny zajęć, warsztaty tematyczne, a także wykorzystujemy nowoczesną technologię na lekcjach oraz materiały i publikacje renomowanych wydawnictw.

Dla kogo jest kurs w ProfiLingua w Legnicy?

Organizujemy kursy dla różnych grup wiekowych, aby dostosować swoją ofertę do każdego. Skorzystaj z zajęć:


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

Ponadto specjalizujemy się w kursach dla osób o różnym poziomie zaawansowania:


 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Wszystko to w trosce o zadowolenie każdego ucznia, dzięki możliwości rozwoju wszystkich naturalnych zdolności językowych.

Co zyskasz dzięki kursowi w szkole językowej w Legnicy?

Efektywnie i szybko nauczysz się porozumiewać w wybranym przez siebie języku obcym. Systematycznie poznasz nowe zagadnienia – słownictwo, zwroty oraz konstrukcje gramatyczne. Zyskujesz przede wszystkim możliwość nauki języka praktycznie, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz się w różnych sytuacjach życia codziennego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

 • Kontakt do szkoły językowej w Legnicy

 • Adres

  ul. Rynek 33

  59-220 Legnica

 • Telefon

  603 870 026

  76 856 51 34

 • Telefon

  603 870 026

  76 856 51 34

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe