Kurs angielskiego dla nastolatków

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach znaczącym ułatwieniem w dostaniu się do szkoły, na studia czy do wymarzonej pracy. Nauczanie dzieci języków obcych stanowi więc inwestycję w ich przyszłość. Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka i chcesz, by poprawił swoje umiejętności językowe – już dziś zapisz go na kurs języka angielskiego dla nastolatków.

Pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów młodzież rozwija umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na dopasowanie ich tematyki do zainteresowań Kursantów. Dzięki temu uczą się angielskiego z chęcią.

W nauczaniu angielskiego nastolatków wykorzystujemy nowoczesne podręczniki i interesujące pomoce dydaktyczne. Staramy się angażować Kursantów w lekcje, dzięki czemu z łatwością przełamują barierę językową i zyskują pewność siebie podczas komunikowania się w języku angielskim. Dodatkowo oferujemy serię bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które rozwijają umiejętność mówienia, poszerzają wiedzę i przybliżają kulturę anglosaską.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko miało dobry start – już dziś zapisz je na kurs dla nastolatków!

Kurs angielskiego dla nastolatków

Wszystkie kursy językowe