Kurs angielskiego - Disney English

Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie - i wreszcie dotarł do Polski! Pokazujemy, że skuteczną naukę języka angielskiego można połączyć z fantastyczną zabawą w towarzystwie ukochanych bohaterów.
Zobacz, jak wyglądają zajęcia Disney English i skorzystaj z lekcji próbnej!

Odkryj innowacyjne lekcje: przyjazne, magiczne a co najważniejsze - skuteczne. Obejrzyj film, który pokazuje, jak wyglądają nowoczesne zajęcia angielskiego, które łączą naukę z zabawą, ruch i taniec z zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej. Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko postawiło pierwsze kroki w nauce języka angielskiego w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj >>

Stworzony przez specjalistów kurs umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych seriali i filmów Disneya. Tablice interaktywne, które wykorzystujemy w trakcie zajęć, sprawiają, że zajęcia stają się jeszcze bardziej angażujące i emocjonujące. Każde dziecko jest otoczone indywidualną troską, co jest możliwe do osiągnięcia dzięki małym grupom, regularnym raportom i stałemu kontaktowi z lektorem. Dbamy również o rodziców, oferując im wsparcie w postaci materiałów kursowych w wersji angielskiej i polskiej.

 

Dlaczego Disney English?

  • Jest to potwierdzona przez ekspertów w nauczeniu dzieci metoda przyswajania języka obcego
  • Angażujący świat Disneya pozwala dzieciom na szybsze przyswojenie nowego słownictwa
  • Wykwalifikowani lektorzy tworzą ciepłą atmosferę
  • Tablice interaktywne oraz bajecznie kolorowe materiały urozmaicają zajęcia

 

Metoda Disney English

Jest to nowoczesny program, dzięki któremu dzieci efektywnie uczą się języka angielskiego. Dobrze znani bohaterowie z filmów Disneya towarzyszą metodykom oraz profesjonalnej kadrze w nauczaniu najmłodszych. Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach), polegającej na zanurzeniu słuchaczy w angażującej opowieści. Jest to potwierdzone naukowo, że taki sposób prowadzenia ucznia daje najlepsze efekty.

 

Disney English bazuje na teorii Inteligencji Wielorakich - która głosi, że dziecko potrzebuje różnorodnych bodźców do zrównoważonego rozwoju. Jej autor, Howard Gardner wyróżnia osiem rodzajów inteligencji: muzyczną, językową, etc. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach są w stanie lepiej zapamiętywać nowe informacje. Każdy rodzaj inteligencji jest stymulowany przez inną aktywność - piosenki uaktywniają inteligencję muzyczną, warsztaty grupowe rozwijają umiejętności interpersonalne, a zdolności przestrzenne są budowane poprzez nowoczesną technologię.

 

Dla dzieci z niedosłuchem

Disney English doskonale sprawdza się także jako metoda nauczania dzieci z niedosłuchem. Podczas zajęć lektor wprowadza nowy materiał oraz utrwala dotychczasowe zagadnienia wykorzystując przy tym gest, ruch oraz bogaty materiał wideo. Taka różnorodność technik i materiałów sprawia, że dzieci szybciej poznają język obcy.

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska!

Z radością przekazujemy Państwu wiadomość, że z rąk The Walt Disney Company Polska otrzymaliśmy bardzo prestiżową nagrodę w kategorii Debiut Roku 2017 za ogromny sukces towarzyszący wprowadzeniu kursu Disney English na rynek Polski. Czytaj więcej!

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:

Kursy roczne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min.; 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min.; 30 lekcji w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.

Kursy wakacyjne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.

 

Dla każdego kursanta Disney English mamy dodatkowe, bezpłatne pomoce naukowe - podręcznik, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe, certyfikat, materiały audio, karty pracy, paszport. Kolejnym bonusem jest plecak z najgorętszymi postaciami ze świata filmów Disneya - Krainy Lodu oraz Aut.

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach - od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język." Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, liczba osób w grupie: 4–8

Kurs angielskiego - Disney English

Wszystkie kursy językowe