Kurs angielskiego - Biznesowy

Kurs języka angielskiego w biznesie to atrakcyjna propozycja dla osób, które używają języka angielskiego jako narzędzia pracy. Program nauki przewiduje poszerzanie zakresu słownictwa o zwroty niezbędne w prowadzeniu rozmów handlowych, negocjacjach oraz w międzynarodowym środowisku korporacyjnym, a także zdobycie wiedzy w obszarach tworzenia dokumentów handlowych, umów czy oficjalnej korespondencji w języku angielskim.

Część zajęć poświęcona jest pokonywaniu bariery językowej oraz nabywaniu płynności w prowadzeniu negocjacji po angielsku.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Biznesowy kurs języka angielskiego polecamy osobom na stanowiskach kierowniczych, asystenckich, analitykom finansowym, ekonomistom oraz studentom kierunków ekonomicznych, a także wszystkim tym, dla których profesjonalna i językowo poprawna komunikacja w języku angielskim stanowi ważną wartość.

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym LCCI IQ. Certyfikat LCCI to tzw. międzynarodowy „passport to employment” uznawany w ponad 80 krajach świata.

Kurs angielskiego - Biznesowy