hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wynajem sal

Wynajem sal

Szkoły językowe Profi-Lingua działają w największych miastach Polski. Nasze siedziby są położone w centrach miast, co gwarantuje bezpośredni, komfortowy dojazd komunikacją miejską, samochodem czy rowerem.

Oferujemy Wam wynajem naszych sal szkoleniowych na potrzeby spotkań biznesowych, konferencji, warsztatów, szkoleń czy pracy biurowej. Do dyspozycji Klientów są małe sale na kameralne spotkania, duże pomieszczenia – na większe konferencje, a także niezbędny sprzęt, bezprzewodowy Internet i catering. Sale wyposażamy zgodnie z Waszymi potrzebami.

Nad wszystkim czuwa obsługa, gotowa pomóc w każdej sprawie.

Oferujemy Wam:

– doskonale wyposażone sale,

– świetną lokalizację,

– opiekę serwisową.

Więcej informacji dostępnych poprzez formularz kontaktowy.

Sprawdź naszą ofertę! Skontaktuj się z nami
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto