Angielski kursy dla dorosłych Gdynia

angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki
chiński
japoński
niderlandzki
polski
portugalski
czeski

Kurs angielskiego - Standardowy

Znajomość języka angielskiego to dziś niemal konieczność w wielu sytuacjach prywatnych i zawodowych. Wiemy o tym i dlatego gorąco zachęcamy Cię do nauki na wybranym poziomie zaawansowania.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Potrzebujesz kursu szytego na miarę? Chcesz, by tok nauczania dostosowany był do Twoich potrzeb? Wybierz indywidualny kurs języka, który zapewni Ci zajęcia w formule face to face, tylko Ty i lektor.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesna metoda umożliwiająca wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego, niż podczas standardowych kursów językowych. Kurs stanowi połączenie klasycznych zajęć z lektorem z zajęciami na platformie online.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wykorzystaj wakacje, by rozpocząć naukę języka angielskiego lub doskonalić swoje umiejętności. Zapraszamy na intensywne kursy wakacyjne w ProfiLingua w Gdyni!

Kurs angielskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka angielskiego!
Wszystkie kursy językowe