Nauka języka niderlandzkiego

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

W wielu krajach na świecie ludzie komunikują się w języku niderlandzkim, który jest równie dobrze znany pod nazwą języka holenderskiego lub flamandzkiego. Teraz i Ty możesz dołączyć do ich grona, a tym samym wyróżnić się na rynku pracy znajomością języka niderlandzkiego w stopniu podstawowym lub z czasem zaawansowanym. Tą możliwość daje Ci nasza szkoła językowa ProfiLingua, w której prowadzone są zajęcia z doświadczonymi lektorami niderlandzkiego. Zapisz się na kurs już dzisiaj i przekonaj się, jak szybko i skutecznie jesteś w stanie nauczyć się języka obcego w naszej szkole.

Dla kogo kurs języka niderlandzkiego?

Wystarczy odrobina chęci, a w kwestii czasu jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich możliwości. Już nie znajdziesz żadnych wymówek, by zacząć uczyć się niderlandzkiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

W naszej ofercie ProfiLingua znajdziesz kurs na kilku poziomach, do których przydzielamy w zależności od Twoich umiejętności, które sprawdzamy na samym początku.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Zgłoś się do nas na kurs grupowy lub indywidualny, podczas których będziesz mógł liczyć na kompleksową pomoc naszych lektorów oraz dodatkowe materiały pomocnicze.

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego?

Komunikacja w języku niderlandzkim nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Podczas kursu podstawowego poznasz najbardziej niezbędny zasób słownictwa oraz najważniejsze zasady gramatyczne, które będziemy ćwiczyć głównie podczas rozmówek po niderlandzku. Nabierzesz więcej pewności siebie oraz wytrenujesz poprawny akcent, co z kolei będzie bardzo przydatne przy realizacji bardziej zaawansowanego kursu języka niderlandzkiego. Zaszczepimy w Tobie pasję do nauki języków, dzięki czemu w niedługim czasie będziesz mógł nazwać się prawdziwym poliglotom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja obowiązuje od dnia 2.12.2020 do dnia 12.02.2021 roku; jest skierowana do nowych klientów ProfiLingua i polega na przyznaniu przy zakupie stacjonarnego rocznego Kursu Językowego w roku szkolnym 2020/2021 albo Kursu językowego online w roku szkolnym 2020/2021 znajdującego się w ofercie ProfiLingua rabatu do poziomu 1 zł na zajęcia z zakupionego kursu obywające się do końca lutego 2021 roku. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2020/zajecia-do-konca-lutego-za-1zl

Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe