Nauka języka niderlandzkiego

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

W wielu krajach na świecie ludzie komunikują się w języku niderlandzkim, który jest równie dobrze znany pod nazwą języka holenderskiego lub flamandzkiego. Teraz i Ty możesz dołączyć do ich grona, a tym samym wyróżnić się na rynku pracy znajomością języka niderlandzkiego w stopniu podstawowym lub z czasem zaawansowanym. Tą możliwość daje Ci nasza szkoła językowa ProfiLingua, w której prowadzone są zajęcia z doświadczonymi lektorami niderlandzkiego. Zapisz się na kurs już dzisiaj i przekonaj się, jak szybko i skutecznie jesteś w stanie nauczyć się języka obcego w naszej szkole.

Dla kogo kurs języka niderlandzkiego?

Wystarczy odrobina chęci, a w kwestii czasu jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich możliwości. Już nie znajdziesz żadnych wymówek, by zacząć uczyć się niderlandzkiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

W naszej ofercie ProfiLingua znajdziesz kurs na kilku poziomach, do których przydzielamy w zależności od Twoich umiejętności, które sprawdzamy na samym początku.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Zgłoś się do nas na kurs grupowy lub indywidualny, podczas których będziesz mógł liczyć na kompleksową pomoc naszych lektorów oraz dodatkowe materiały pomocnicze.

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego?

Komunikacja w języku niderlandzkim nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Podczas kursu podstawowego poznasz najbardziej niezbędny zasób słownictwa oraz najważniejsze zasady gramatyczne, które będziemy ćwiczyć głównie podczas rozmówek po niderlandzku. Nabierzesz więcej pewności siebie oraz wytrenujesz poprawny akcent, co z kolei będzie bardzo przydatne przy realizacji bardziej zaawansowanego kursu języka niderlandzkiego. Zaszczepimy w Tobie pasję do nauki języków, dzięki czemu w niedługim czasie będziesz mógł nazwać się prawdziwym poliglotom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe