Nauka języka niderlandzkiego

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

W wielu krajach na świecie ludzie komunikują się w języku niderlandzkim, który jest równie dobrze znany pod nazwą języka holenderskiego lub flamandzkiego. Teraz i Ty możesz dołączyć do ich grona, a tym samym wyróżnić się na rynku pracy znajomością języka niderlandzkiego w stopniu podstawowym lub z czasem zaawansowanym. Tą możliwość daje Ci nasza szkoła językowa ProfiLingua, w której prowadzone są zajęcia z doświadczonymi lektorami niderlandzkiego. Zapisz się na kurs już dzisiaj i przekonaj się, jak szybko i skutecznie jesteś w stanie nauczyć się języka obcego w naszej szkole.

Dla kogo kurs języka niderlandzkiego?

Wystarczy odrobina chęci, a w kwestii czasu jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich możliwości. Już nie znajdziesz żadnych wymówek, by zacząć uczyć się niderlandzkiego.

Prowadzone przez nas kursy języka niderlandzkiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs niderlandzkiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce niderlandzkiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po niderlandzku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne niderlandzkiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe