oferta

Wybierz swój kurs

Interaktywny Kurs Konwersacyjny

Interaktywny Kurs Konwersacyjny

Interaktywny Kurs Konwersacyjny z angielskiego to unikalne połączenie innowacyjnej aplikacji e-learningowej i zajęć z lektorem. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji, dzięki czemu pokonasz barierę językową. Kurs topołączenie pracy w grupie, z lektorem oraz na platformie.
Cena od 1 300 zł za kurs*

* Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. ...Cena 1 300 zł za grupowy intensywny kurs konwersacyjny dla dorosłych online (20x60 min). Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej.

» Więcej

Fast&S.M.A.R.T.

Fast&S.M.A.R.T.

Chcesz uczyć się szybko i skutecznie? Kurs fast&S.M.A.R.T. dzięki wykorzystaniu nowoczesnego Laboratorium Językowego MyEnglishLab umożliwi Ci szybki progres i zapewni komfort pracy. Ćwiczenia interaktywne wykonywane są w dowolnym miejscu i czasie, a Ty uczysz się efektywniej.

To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych i zdeterminowanych. Wybierz innowacyjny kurs fast&S.M.A.R.T., który wyróżnia:

✓ aż 20 zajęć miesięcznie z lektorem,
✓ aż 2x szybsza realizacja poziomu - 1 poziom w 6 miesięcy,
✓ darmowy, 24-miesięczny dostęp do innowacyjnego laboratorium językowego MyEnglishLab,
✓ zajęcia, które są nagrywane, aby móc je sobie powtórzyć w dowolnym czasie,
natychmiastowy feedback,
certyfikat ukończenia.

Czym jest laboratorium językowe MyEnglishLab?

MyEnglishLab to innowacyjne rozwiązanie online dostarczające motywujący materiał do samodzielnej nauki. Korzyści z zastosowania Platformy:

✓ Automatyczne sprawdzanie prac domowych.
✓ Natychmiastowa informacja na temat popełnianych błędów.
✓ W przypadku nieobecności na zajęciach – bezproblemowe nadrobienie materiału.

Dodatkowe korzyści: możliwość przyspieszenia rozwoju językowego dzięki realizacji programu "Dwa poziomy w rok".

» Czytaj więcej

Cena od 2 300 zł za kurs*

* Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. ... Cena 2 300 zł za kurs online (80x45 min zajęć z lektorem oraz dodatkowo dostęp do platformy self-learning) z języka angielskiego). Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej.

» Więcej

Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się bariery językowej. Dbamy o precyzyjny dobór tematyki kursu, która skupia się na bieżących tematach z obszarów takich jak polityka, sztuka, czy rozrywka. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji, poprawić płynność wymowy, wzbogacić słownictwo oraz wyeliminować błędy fonetyczne, gramatyczne i słownikowe.
Grupy dobieramy według poziomów biegłości językowej i dbamy o motywującą atmosferę – to wszystko składa się na Twój sukces w nauce.
» Czytaj więcej
Cena od 1 300 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. ... Cena 1 300 zł za grupowy intensywny kurs konwersacyjny dla dorosłych online (20x60 min). Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej.

» Więcej

Kurs egzaminacyjny

Kurs egzaminacyjny

ProfiLingua posiada status Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre oraz akredytowanego centrum egzaminacyjnego TELC. Kurs pozwala na przygotowanie do międzynarodowych i powszechnie uznawanych egzaminów.

Egzaminy, do których przygotowujemy:

B2 FIRST (FCE) Sprawdź,
C1 ADVANCED (CAE) Sprawdź,
C2 PROFICIENCY (CPE) Sprawdź,
TELC Sprawdź,
LCCI Sprawdź.

Dodatkowe korzyści: certyfikat na zakończenie kursu.

» Czytaj więcej

Cena od 240 zł za miesiąc*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. ... Niższa cena 2 400 zł (240 zł miesięcznie) za 10-miesięczny kurs online (108x45 min). Oferta ważna do 28.02.2023 r. Cena nie obowiązuje w placówkach w Warszawie. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej. » Więcej

Kurs indywidualny

Kurs indywidualny

Nie lubisz schematów? Oferujemy kurs, który jest szyty na miarę! Program zajęć jest na bieżąco dostosowywany do Twoich potrzeb uwzględniając Twoje umiejętności, wymagania i sugestie. Nasi lektorzy podczas lekcji korzystają z najnowszych rozwiązań edukacyjnych i technologicznych.

Co wyróżnia kurs indywidualny?

✓ maksymalne dopasowanie do potrzeb,
✓ nadzór nad jakością zajęć prowadzony przez doświadczonych metodyków,
✓ możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie,
✓ wykorzystanie nowoczesnych technologii na zajęciach,
✓ praca na bazie materiałów renomowanych wydawnictw.

» Czytaj więcej

Kursy kierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra starannie dobieranych lektorów. Nasze placówki są po drodze: do pracy, do domu i w centrum miasta! Postaw na siebie i spędzaj wolny czas efektywnie – już od pierwszych zajęć masz szansę poznawać praktyczny wymiar języka i zdobywać umiejętności komunikacyjne niezbędne w codziennym życiu.

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 15 minut!
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.

  Sprawdź swój poziom

  Jeżeli chcesz sprawdzić swoją znajomość języka/matematyki, rozwiąż test, a następnie pozostaw adres e-mail i numer telefonu. Prześlemy Ci wynik testu, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu jego omówienia i zaproponowania Kursu dopasowanego do Twojego poziomu.

  Artykuły z bloga

  Past Perfect – budowa, zastosowanie, przykłady

  Zastanawiasz się, jak wyglądałoby zdanie, w którym jedna czynność z przeszłości poprzedza inną, również przeszłą? Z gramatycznego punktu widzenia trzeba użyć… czasu zaprzeszłego, czyli tak zwanego Past Perfect.

  Egzamin FCE – co daje i dlaczego warto go mieć?

  W dzisiejszym artykule poznasz FCE, czyli jeden z najbardziej popularnych certyfikatów, który szturmem zdobywa serca studentów i pracowników. Oto, co daje B2 First i dlaczego warto go mieć.

  CAE – Certificate in Advanced English – co warto wiedzieć

  Aż 70% pracodawców spojrzy przychylniejszym okiem na kandydata, który posiada certyfikat językowy. Sprawdź, co warto wiedzieć o CAE i dowiedz się, jakie możliwości daje.

  Wszystkie kursy językowe