Kursy językowe wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się na kursie wakacyjnym?

Chcesz nauczyć się języków obcych i wykorzystać na to okres wakacyjny? To idealny moment, aby szlifować swoje umiejętności językowe, które sprawią, że porozumiewanie się w języku obcym będzie łatwiejsze zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i zawodowego. Wybierz dopasowany kurs oraz zajęcia w naszej szkole, aby móc płynnie mówić i przełamać barierę komunikacyjną. Z nami warto uczyć się języków ze względu na metodę komunikatywną, w której kładziemy nacisk na praktyczną naukę języka – szybko i skutecznie.

Dla kogo jest kurs wakacyjny w ProfiLingua?

W ProfiLingua uczymy języków obcych każdego, niezależnie od wieku oraz preferencji. Dlatego w naszej szkole znajdziesz kursy:


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

Ponadto nauczymy Cię języka skutecznie na różnym poziomie zaawansowania. Oferujemy zajęcia:


 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Z ProfiLingua osiągniesz wszystkie zamierzone cele, dzięki skutecznej nauce na kursie wakacyjnym!

Co zyskasz dzięki kursowi wakacyjnemu?

Dzięki kursowi wakacyjnemu zyskasz możliwość rozwoju swoich podstawowych umiejętności językowych – mówienia, słuchania, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Co więcej, nauczymy Cię języka szybko, ale efektywnie, dzięki czemu osiągniesz swój wymarzony poziom językowy w okresie wakacyjnym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe