Kursy językowe wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się na kursie wakacyjnym?

Chcesz nauczyć się języków obcych i wykorzystać na to okres wakacyjny? To idealny moment, aby szlifować swoje umiejętności językowe, które sprawią, że porozumiewanie się w języku obcym będzie łatwiejsze zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i zawodowego. Wybierz dopasowany kurs oraz zajęcia w naszej szkole, aby móc płynnie mówić i przełamać barierę komunikacyjną. Z nami warto uczyć się języków ze względu na metodę komunikatywną, w której kładziemy nacisk na praktyczną naukę języka – szybko i skutecznie.

Dla kogo jest kurs wakacyjny w ProfiLingua?

W ProfiLingua uczymy języków obcych każdego, niezależnie od wieku oraz preferencji. Dlatego w naszej szkole znajdziesz kursy:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Ponadto nauczymy Cię języka skutecznie na różnym poziomie zaawansowania. Oferujemy zajęcia:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Z ProfiLingua osiągniesz wszystkie zamierzone cele, dzięki skutecznej nauce na kursie wakacyjnym!

Co zyskasz dzięki kursowi wakacyjnemu?

Dzięki kursowi wakacyjnemu zyskasz możliwość rozwoju swoich podstawowych umiejętności językowych – mówienia, słuchania, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Co więcej, nauczymy Cię języka szybko, ale efektywnie, dzięki czemu osiągniesz swój wymarzony poziom językowy w okresie wakacyjnym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua, ważny w okresie 01.05 – 15.07.2021r. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe