Kursy językowe wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się na kursie wakacyjnym?

Chcesz nauczyć się języków obcych i wykorzystać na to okres wakacyjny? To idealny moment, aby szlifować swoje umiejętności językowe, które sprawią, że porozumiewanie się w języku obcym będzie łatwiejsze zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i zawodowego. Wybierz dopasowany kurs oraz zajęcia w naszej szkole, aby móc płynnie mówić i przełamać barierę komunikacyjną. Z nami warto uczyć się języków ze względu na metodę komunikatywną, w której kładziemy nacisk na praktyczną naukę języka – szybko i skutecznie.

Dla kogo jest kurs wakacyjny w ProfiLingua?

W ProfiLingua uczymy języków obcych każdego, niezależnie od wieku oraz preferencji. Dlatego w naszej szkole znajdziesz kursy:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Ponadto nauczymy Cię języka skutecznie na różnym poziomie zaawansowania. Oferujemy zajęcia:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Z ProfiLingua osiągniesz wszystkie zamierzone cele, dzięki skutecznej nauce na kursie wakacyjnym!

Co zyskasz dzięki kursowi wakacyjnemu?

Dzięki kursowi wakacyjnemu zyskasz możliwość rozwoju swoich podstawowych umiejętności językowych – mówienia, słuchania, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Co więcej, nauczymy Cię języka szybko, ale efektywnie, dzięki czemu osiągniesz swój wymarzony poziom językowy w okresie wakacyjnym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny kurs stacjonarny (108 x 45 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2200 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe