Korepetycje z polskiego #Egzamin8

  Intensywna powtórka materiału z języka polskiego, który jest obowiązkowy na egzaminie ósmoklasisty. Kurs zawiera cotygodniowe, aż półtoragodzinne zajęcia online, które prowadzi w 100% na żywo wykwalifikowany pedagog. Twórcą programu jest nauczyciel z ponad 30-letnim stażem, a jednocześnie certyfikowany egzaminator CKE z języka polskiego. Program zajęć oparty o rzeczywiste arkusze egzaminacyjne, które pojawią się na egzaminie. To solidna porcja wiedzy, możliwość przećwiczenia różnych zadań oraz przygotowanie do wymogów stawianych przez CKE.


  Zapytaj o szczegóły!

  Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

   Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
   Wszystkie kursy językowe