Nauka języka hiszpańskiego

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Język hiszpański brzmi nie tylko dźwięcznie, ale również sprawdza się podczas komunikacji w wielu krajach. Może zawsze marzyłeś o nauce hiszpańskiego, ale nie wiedziałeś jak się z nią zabrać? Teraz to dużo prostsze – wystarczy, że zapiszesz się na kurs języka hiszpańskiego w szkole ProfiLingua, gdzie do Twojej dyspozycji jest kilku profesjonalnych lektorów, którzy płynnie posługują się hiszpańskim i z pewnością zachęcą Cię od jego bliższego poznania. Przekonaj się, jak łatwo można nauczyć się języków w naszej szkole, by następnie wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym.

Dla kogo kurs języka hiszpańskiego?

Skorzystać z naszej oferty może każdy, kto tylko wyraża chęć i potrzebę nauki hiszpańskiego, a naszym zadaniem będzie już wdrożenie Cię we wszystkie tajniki gramatyki i słownictwa.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Doskonale wiemy, że każdy może znajdować się na zupełnie innym poziomie nauki hiszpańskiego, dlatego oferujemy kursy dopasowane do stopnia zaawansowania.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Nasze doświadczenie i odpowiednio dopasowana metoda nauki języków sprawdziły się już w wielu przypadkach, a teraz Ty śmiało korzystać z naszego kursu hiszpańskiego i oczekiwać szybkich efektów na coraz lepszym poziomie.

Co zyskasz dzięki nauce języka hiszpańskiego?

Przede wszystkim postaramy się zarazić Cię pasją do języków obcych, a w szczególności hiszpańskiego, którego popularność cały czas rośnie. Zauważyliśmy, że z roku na rok przybywa chętnych do nauki tego języka, a my jako jedna niewielu szkół językowych jesteśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Nasi lektorzy i native speakerzy będą stawiali głównie na zastosowanie języka w praktyce, dlatego spodziewaj się ćwiczeń wymowy i prowadzenia rozmówek po hiszpańsku, a także nauczysz się czytać i słuchać ze zrozumieniem oraz poprawnie pisać.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe