Nauka języka hiszpańskiego

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Język hiszpański brzmi nie tylko dźwięcznie, ale również sprawdza się podczas komunikacji w wielu krajach. Może zawsze marzyłeś o nauce hiszpańskiego, ale nie wiedziałeś jak się z nią zabrać? Teraz to dużo prostsze – wystarczy, że zapiszesz się na kurs języka hiszpańskiego w szkole ProfiLingua, gdzie do Twojej dyspozycji jest kilku profesjonalnych lektorów, którzy płynnie posługują się hiszpańskim i z pewnością zachęcą Cię od jego bliższego poznania. Przekonaj się, jak łatwo można nauczyć się języków w naszej szkole, by następnie wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym.

Dla kogo kurs języka hiszpańskiego?

Skorzystać z naszej oferty może każdy, kto tylko wyraża chęć i potrzebę nauki hiszpańskiego, a naszym zadaniem będzie już wdrożenie Cię we wszystkie tajniki gramatyki i słownictwa.

Prowadzone przez nas kursy języka hiszpańskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs hiszpańskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce hiszpańskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po hiszpańsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne hiszpańskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe