Kurs języka hiszpańskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Katowicach?

Nie zwlekaj i już dziś dołącz do grona prawie 500 mln ludzi na całym świecie, którzy posługują się językiem hiszpańskim. Dzięki temu, zyskujesz szansę, że w prawie każdym miejscu na kuli ziemskiej spotkasz kogoś, z kim będziesz mógł/mogła się dogadać. Hiszpański Katowice to kursy, których ukończenie wzbogaci CV oraz zwiększy Twoją samoocenę. Jeżeli już dziś myślisz o przyszłości swojego dziecka, to nauka hiszpańskiego w ProfiLingua może być dla niego szansą na dobrą zabawę i wartościowy rozwój.

Kurs języka hiszpańskiego Katowice

Zajęcia w ProfiLingua są prowadzone z myślą o przeróżnych potrzebach i zainteresowaniach naszych kursantów. Prowadzimy warsztaty językowe, kursy indywidualne, konwersacyjne oraz szkolenia dla firm. Zapraszamy ludzi w każdym wieku i bez względu na umiejętności. Wypełnij nasz bezpłatny test hiszpańskiego, który pozwoli nam przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę i poinformować Cię o niej już następnego dnia! Doświadczeni nauczyciele cenią sobie również pracę z dziećmi, dlatego zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw, przy użyciu tablicy multimedialnej. Udowadniamy, że nauka języka to nie tylko wartościowe doświadczenie, ale również dobra zabawa.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Katowicach?

Znajomość hiszpańskiego przyda Ci się praktycznie na każdej płaszczyźnie życia codziennego. Uczęszczając na hiszpański dla firm nauczysz się branżowego słownictwa, dzięki czemu w firma, w której pracujesz będzie mogła korzystać z Twojej pomocy podczas profesjonalnych spotkań. Powtarzając do matury z hiszpańskiego zyskasz gwarancję uzyskania wysokiego wyniku. Twoje dziecko będzie miało przed sobą mnóstwo czasu, na naukę języka na wyższym poziomie, ponieważ podstawy opanuje już od najmłodszych lat. Jak widzisz, korzyści jest wiele, a przekonasz się o tym zapisując się na hiszpański w Katowicach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe