Nauka języka angielskiego

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Raczej nie musimy nikogo przekonywać, że jest to najpopularniejszy język obcy na świecie, którego znajomość pozwala na komunikowanie się z większością ludzi na kuli ziemskiej. Potencjał języka angielskiego jest ogromny, dlatego w naszej szkole Profi Lingua stawiamy na profesjonalne i praktyczne przygotowanie kursantów do mówienia po angielsku. Stosowana przez nas metoda komunikatywna to klucz do Twojego sukcesu – nauczysz się płynnie i swobodnie porozumiewać po angielsku, czytać i słuchać obcokrajowców ze zrozumieniem, a także pisać poprawnie po angielsku.

Dla kogo kurs języka angielskiego?

Nauka języka angielskiego może dotyczyć każdego, ponieważ jego znajomość przydaje się zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym.

Prowadzone przez nas kursy języka angielskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs angielskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce angielskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po angielsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne angielskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe