Nauka języka norweskiego

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Język norweski nie jest na tyle popularny, aby móc przebierać w różnych kursach i szkolenia językowych. Jednak nasza szkoła wyróżnia się swoją wszechstronnością, dlatego serdecznie zapraszamy do ProfiLingua na naukę norweskiego od podstaw, jak i dla bardziej zaawansowanych. Gwarantujemy świetną przygodę, wiele praktycznych informacji oraz ćwiczeń podczas rozmów, słuchania, pisania czy czytania po norwesku. Z pewnością będzie do dla Ciebie przydatna umiejętność podczas wyjazdów za granicę czy szukania pracy w Polsce lub Norwegii.

Dla kogo kurs języka norweskiego?

Zachęcamy do nauki norweskiego wszystkich zainteresowanych kulturą skandynawską i pozostałych, którzy potrzebują poznać ten język od podstaw albo podnieść swój dotychczasowy poziom zaawansowania.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Rabat od cen katalogowych na kursy dostępne w ofercie ProfiLingua w okresie 3.01 – 28.02.2022r. Promocje nie łączą się z wyjątkiem przypadków wyraźnie wskazanych. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
** Bezpłatny kurs online z języka angielskiego, niemieckiego albo hiszpańskiego na poziomie podstawowym (20x45 min.) przy zakupie grupowego kursu dla dorosłych lub młodzieży. Promocja trwa w okresie 3.01 – 28.02.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/regulamin-promocji-drugi-jezyk-gratis
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe