Nauka języka norweskiego

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Język norweski nie jest na tyle popularny, aby móc przebierać w różnych kursach i szkolenia językowych. Jednak nasza szkoła wyróżnia się swoją wszechstronnością, dlatego serdecznie zapraszamy do ProfiLingua na naukę norweskiego od podstaw, jak i dla bardziej zaawansowanych. Gwarantujemy świetną przygodę, wiele praktycznych informacji oraz ćwiczeń podczas rozmów, słuchania, pisania czy czytania po norwesku. Z pewnością będzie do dla Ciebie przydatna umiejętność podczas wyjazdów za granicę czy szukania pracy w Polsce lub Norwegii.

Dla kogo kurs języka norweskiego?

Zachęcamy do nauki norweskiego wszystkich zainteresowanych kulturą skandynawską i pozostałych, którzy potrzebują poznać ten język od podstaw albo podnieść swój dotychczasowy poziom zaawansowania.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Oferujemy w ProfiLingua zajęcia podzielone na poszczególne kursy względem Twoich umiejętności, dzięki czemu po zakończonej nauce zauważysz znaczny progres.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Przekonaj się, jak prosta i szybka może okazać się nauka norweskiego w naszej szkole językowej, do której możesz zapisać się w większości miast w Polsce

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego?

Pomożemy Ci zwiększyć zasób słów po norwesku, abyś bez problemu mógł porozumieć się z obcokrajowcami, swobodnie tłumaczyć treści czy też odczytać je ze zrozumieniem. Nasze kursy podzielone są w zależności od stopnia zaawansowania, dlatego możesz zacząć naukę norweskiego od podstaw lub kontynuować zdobywanie wiedzy. Z pewnością łatwiej będzie Ci uczyć się w ProfiLingua, ponieważ kierujemy się naszą metodą komunikatywną podczas kursów. Chodzi głównie o rozwijanie praktycznych umiejętności mówienia i porozumiewania się z innymi. Przełamiesz swoją barierę językową, a język norweski stanie się dla Ciebie zupełnie normalny i naturalny.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe