Nauka języka norweskiego

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Język norweski nie jest na tyle popularny, aby móc przebierać w różnych kursach i szkolenia językowych. Jednak nasza szkoła wyróżnia się swoją wszechstronnością, dlatego serdecznie zapraszamy do ProfiLingua na naukę norweskiego od podstaw, jak i dla bardziej zaawansowanych. Gwarantujemy świetną przygodę, wiele praktycznych informacji oraz ćwiczeń podczas rozmów, słuchania, pisania czy czytania po norwesku. Z pewnością będzie do dla Ciebie przydatna umiejętność podczas wyjazdów za granicę czy szukania pracy w Polsce lub Norwegii.

Dla kogo kurs języka norweskiego?

ZZachęcamy do nauki norweskiego wszystkich zainteresowanych kulturą skandynawską i pozostałych, którzy potrzebują poznać ten język od podstaw albo podnieść swój dotychczasowy poziom zaawansowania.

Prowadzone przez nas kursy języka norweskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs norweskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce norweskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 8-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po norwesku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne norweskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe