Kurs języka norweskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Rzeszowie?

Mieszkańcy Rzeszowa i okolicy mają jedyną w swoim rodzaju szansę na naukę norweskiego pod okiem profesjonalisty. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą już dziś zapewnić sobie pewniejszą przyszłość i zyskać nietypową umiejętność. Przygotowaliśmy szkolenia w przeróżnych formach, dzięki czemu masz szansę uzyskać biegłość w norweskim. Znając język, Twoje szanse na zdobycie pracy w Norwegii bezwzględnie wzrosną! Coraz więcej Polaków emigruje do tego kraju szukając lepszej jakości życia. Niestety znalezienie pracy nie jest łatwe, kiedy nie umiemy porozumiewać się w języku Norwegów. Dlatego jeżeli wiążesz swoją przyszłość z tym krajem, koniecznie wybierz kurs językowy w ProfiLingua. Zapraszamy również na kursy dzieci i młodzież, aby już od najmłodszych lat praktykowali niszowy język obcy.

Kurs języka norweskiego Rzeszów

Lekcje norweskiego w Rzeszowie odbywają się w grupach lub indywidualnie z lektorem. Po zweryfikowaniu Twoich kompetencji językowych przydzielimy Cię do dedykowanej grupy lub rozpoczniemy indywidualną naukę. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Organizujemy kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Wszystkie odbywają się w rozmaitych formach, z których na pewno znajdziesz coś dla siebie lub swojego dziecka. Wybierz kursy wakacyjne lub intensywne, dzięki którym możesz w dwa miesiące opanować roczny materiał. Dodatkowo przygotowaliśmy kusy online oraz lekcje konwersacji. Zapraszamy również do skorzystania z kursów dla firm, podczas których uczymy kursantów słownictwa i zwrotów biznesowych. Po ukończeniu kursu zdobędziesz wartościowy certyfikat, który będzie odwzorowywał Twoją znajomość języka na wybranym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Rzeszowie?

Kurs języka norweskiego w Rzeszowie uczy pracy w grupach i tym samym, buduje pewność siebie. Podczas zajęć poznasz nie tylko gramatykę i słownictwo norweskie. Przede wszystkim nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach możesz brać aktywny udział. Dzięki temu pokonasz barierę językową i w przyszłości nie będziesz mieć żadnych oporów przed rozmową w obcym języku. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę i bez problemu przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki temu wyprawa do Norwegii i życie na terenie tego kraju będzie o wiele prostsze. Międzynarodowe firmy stoją przed Tobą otworem, a różne perspektywy zawodowe będą w Twoim zasięgu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe