Nauka języka japońskiego

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

Interesujesz się kulturą Japonii, a może zawsze marzyłeś o wyjeździe w tamte strony? Z pewnością przyda Ci się szybki kurs japońskiego, by bez trudu i tłumacza porozumieć się z rodowitymi mieszkańcami. Nauka w naszej szkole ProfiLingua to może być także wielka szansa dla osób, które planują rozpocząć tam karierę zawodową. Zatem będziesz musiał przygotować się pod względem komunikacji, a w tym celu zapraszamy na nasz zaawansowany kurs japońskiego, gdzie poznasz wiele przydatnych sformułowań, bardziej złożoną gramatykę, ale również przygotujemy się na skomplikowane i oficjalne rozmowy po japońsku.

Dla kogo kurs języka japońskiego?

Nasz kurs językowy może być realizowany przez każdego, kto tylko wykazuje chęć do nauki japońskiego. Postaramy się dopasować do Twoich możliwości i ograniczonego czasu.

Prowadzone przez nas kursy języka japońskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs japońskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce japoński?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po japońsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne japońskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe