Nauka języka japońskiego

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

Interesujesz się kulturą Japonii, a może zawsze marzyłeś o wyjeździe w tamte strony? Z pewnością przyda Ci się szybki kurs japońskiego, by bez trudu i tłumacza porozumieć się z rodowitymi mieszkańcami. Nauka w naszej szkole ProfiLingua to może być także wielka szansa dla osób, które planują rozpocząć tam karierę zawodową. Zatem będziesz musiał przygotować się pod względem komunikacji, a w tym celu zapraszamy na nasz zaawansowany kurs japońskiego, gdzie poznasz wiele przydatnych sformułowań, bardziej złożoną gramatykę, ale również przygotujemy się na skomplikowane i oficjalne rozmowy po japońsku.

Dla kogo kurs języka japońskiego?

Nasz kurs językowy może być realizowany przez każdego, kto tylko wykazuje chęć do nauki japońskiego. Postaramy się dopasować do Twoich możliwości i ograniczonego czasu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Oferujemy kurs japońskiego na kilku poziomach znajomości języka, do których jesteś przypisywany na samym początku nauki po wstępnym sprawdzeniu Twoich umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Japońskiego możesz uczyć się w jednej z naszych szkół ProfiLingua w całej Polsce w dowolnej formie – kursu grupowego o maksymalnej liczbie uczestników 12 lub podczas kursu indywidualnego na osobności z lektorem.

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego?

Język japoński wymaga przede wszystkim poprawnego akcentu i znajomości pisma, dzięki czemu możesz komunikować się zarówno w piśmie, jak i mowie. Nasza metoda komunikatywna stawia na praktyczne przygotowanie do używania japońskiego, dlatego podczas zajęć będziesz trenował mówienie, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem oraz pisanie. Wszystkich tych zdolności nauczymy Cię w stosunkowo krótkim czasie, a na samym końcu otrzymasz od nas potwierdzenie swoich postępów w postaci certyfikatu ukończenia kursu na konkretnym poziomie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe