Kurs języka japońskiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Kaliszu?

Jesteś mieszkańcem Kalisza lub okolicy i chcesz nauczyć się języka, którego nie uczą w szkole? Interesujesz się japońską kulturą lub tym językiem? W naszej szkole ProfiLingua możesz zapisać się na profesjonalne kursy tego języka. Jeśli marzy Ci się nauka niszowego i mało popularnego języka, zajęcia w naszej placówce są właśnie dla Ciebie. Zyskasz szansę na poznanie kultury Dalekiego Wschodu oraz zdecydowanie zaimponujesz znajomością nowego języka obcego. Z pewnością otworzą się dla Ciebie możliwości związane z zatrudnieniem oraz studiowaniem w Japonii. Opieramy się na metodzie komunikatywnej, która ma na celu nauczyć Cię języka od strony praktycznej, aby posługiwaniem się nim nie stanowiło dla Ciebie większych trudności.

Kurs języka japońskiego Kalisz

Zajęcia japońskiego w Kaliszu prowadzimy w grupach lub indywidualnie. Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test japońskiego, a my następnie przydzielimy Cię do jednej z grup o różnym poziomie zaawansowania. W ProfiLingua możesz rozpocząć swoją przygodę z językiem od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Po ukończeniu kursu otrzymasz wartościowy certyfikat, który potwierdzi znajomość języka na danym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Kaliszu?

Dzięki kursowi języka japońskiego w Kaliszu możesz trenować pracę w grupach i zbudować tym samym więcej pewności siebie. Podczas zajęć będziesz uczyć się nie tylko gramatyki oraz słownictwa japońskiego. Nauczysz się również mówić, pisać, czytać oraz rozumieć w tym języku. Nasza szkoła ProfiLingua może pochwalić się liczną oraz doświadczoną kadrą lektorów, native speakerów oraz nauczycieli egzaminatorów, dlatego nie musisz się obawiać, że nie osiągniesz swojego językowego celu. Dołożymy wszelkich starań, abyś w stosunkowo krótkim czasie nauczył się języka oraz przyswoił niezbędną wiedzę językową. Dzięki nam podniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom. Przekonaj się, że nauka w szkole w Kaliszu może być prosta oraz przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe