Godziny pracy Szkoły

Ze względu na sytuację epidemiologiczną -
Szkoła pracuje w trybie hybrydowym

pon. - czw. w godzinach 12:00 - 20:00
pt.
w godzinach 10:00 - 18:00


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

codziennie w godzinach 09:00 - 20:00
pod numeremi
511 069 582
, 695 213 740

Szkoła językowa w Gdyni

Jakiego języka chcesz się uczyć?

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej w Gdyni?

Nauka w szkole językowej to większa motywacja do osiągnięcia zamierzonych celów językowych. Uczymy się wybranego języka w sposób praktyczny z wykorzystaniem go w codziennych sytuacjach zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

Dla kogo jest kurs w ProfiLingua w Gdyni?

Kursy w ProfiLingua to przede wszystkim gwarancja nauczania oparta o wieloletnie doświadczenie. W naszej szkole językowej zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od grupy wiekowej. Organizujemy kursy:


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

Ponadto specjalizujemy się w kursach dla różnych grup pod względem poziomu zaawansowania, dlatego bez problemu znajdziesz w ofercie zajęcia:


 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Wszystko to w trosce o zadowolenie każdego ucznia, aby mógł z nami rozwijać swoje wszystkie naturalne zdolności językowej.

Co zyskasz dzięki kursowi w szkole językowej w Gdyni?

Dzięki kursom w szkole językowej w Gdyni masz możliwość nauki wielu języków obcych. Nauczymy Cię wybranego języka, przygotujemy do egzaminu międzynarodowego, intensywnie powtórzymy materiał oraz poprzez komunikację werbalną (konwersacje) przełamiemy barierę językową.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

 • Kontakt do szkoły językowej w Gdyni

 • Adres

  ul. Świętojańska 64/4

  81-393 Gdynia

 • Telefon

  511 069 582

  605 129 703

 • Telefon

  511 069 582

  695 213 740

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
  Wszystkie kursy językowe