Nauka języka polskiego online

74

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

ProfiLingua jest największą szkołą językową w Polsce, która dysponuje liczną oraz wykwalifikowaną kadrą lektorów i native speakerów, którzy pochodzą z różnych zakątków świata. Nasz zespół tworzą przede wszystkim ludzie, a dzięki naszemu ponad 28-letniemu doświadczeniu pomogliśmy już setkom tysięcy uczniów, wspierając ich w rozwoju językowym oraz pasjach.

Ucz się polskiego tak, jak chcesz – bez przeszkód oraz wymówek, a ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, abyś na zajęciach poruszał interesujące tematy. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka języków obcych sprawiała mu przede wszystkim przyjemność.

Nasz kurs online dopasowany jest do potrzeb oraz oczekiwań każdego ucznia, aby mógł szybko oraz skutecznie przełamać bariery w mówieniu i zrealizować zamierzony cel. Jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy najlepszy kurs językowy przez Internet. O czym możesz się przekonać, ucząc się wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach.

Zalety kursu online

kursy językowe online

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Nauka online języka to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i chcą wygodnie uczyć się w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu. Kurs polskiego online kierowany jest w głównej mierze do obcokrajowców, którzy nie radzą sobie z mówieniem, pisaniem, czytaniem czy rozumieniem po polsku. Możesz uczyć się polskiego online wyłącznie w towarzystwie lektora lub rozmawiać z pozostałymi uczestnikami kursu, co również łączy w sobie wiele zalet. Ucz się z domu, z biura, kawiarni czy podczas podróży. Zajęcia online można dopasować do własnego rozkładu dnia i uczyć się wygodnie w ciągu dnia tak, jak chcesz.

Zapraszamy na kursy konwersacyjne online, które realizujemy na poziomach A2-C2 (tj. od podstawowego do zaawansowanego):

 • grupowe – do dyspozycji masz 80 zajęć 60-minutowych i spotykasz się z lektorem oraz grupą (do 8 osób) o stałych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Stała grupa i nauczyciel sprawią, że systematycznie oraz efektywnie nauczysz się języka w miarowym tempie. Kurs pozwoli Ci pozbyć się bariery językowej, rozkręcić język oraz poszerzyć słownictwo z zagadnień, którym się interesujesz.
 • indywidualne – do dyspozycji masz 80 zajęć 60-minutowych do wykorzystania w określonym czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Materiał oraz tempo jego realizacji dopasowane jest do Twoich indywidualnych potrzeb i zgodnie z preferencjami. Dni, godziny i częstotliwość spotkań dostosowane są do Twoich możliwości czasowych, gdzie rekomendowana częstotliwość to 60 minut, kilka razy w tygodniu.

Na zajęciach online:

 • widzisz i słyszysz lektora oraz uczestników kursu w grupie,
 • widzisz, co lektor wyświetla na tablicy podczas zajęć,
 • zabierasz głos w dyskusjach oraz konwersacjach,
 • eliminujesz blokadę w mówieniu już od pierwszych zajęć,
 • bierzesz udział w wykonywaniu ćwiczeń oraz zadań.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

 • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
 • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
 • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza
Co jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach grupowych?

Nie martw się, jeśli nie możesz wziąć udziału w zajęciach grupowych, nie przepadną! Po skończonych lekcjach lektor udostępnia materiały z niej na specjalnej platformie online, gdzie możesz również sprawdzać swoje postępy w nauce. Nagrania to świetne rozwiązanie dla słuchaczy, którzy chcą powtórzyć i utrwalić materiał z zajęć oraz odsłuchać dyskusje i konwersacje prowadzone w trakcie lekcji. Odtworzyć możesz nagrania z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu – gdzie chcesz i kiedy chcesz.     

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe