Kurs języka polskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Bielsku-Białej?

Jeżeli planujesz pozostać w Polsce na dłużej, warto nauczyć się naszego języka. Nie należy do najprostszych, ale pod okiem profesjonalisty nauczysz się najważniejszych zwrotów, słownictwa i gramatyki. Jesteś mieszkańcem Bielska-Białej lub okolic? Odwiedź naszą placówkę ProfiLingua w tym mieście i porozmawiaj o ofercie Twojej skutecznej nauki. Zyskasz tym samym szansę na studiowanie na jednej z naszych uczelni i godną pracę w naszym kraju. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko umiało płynnie porozumiewać się z kolegami i koleżankami w szkole, zapisz go na kurs języka polskiego dla dzieci lub młodzieży.

Kurs języka polskiego Bielsko-Biała

Kursy języka polskiego w Bielsku-Białej prowadzimy z myślą o skutecznej nauce i chęcią przełamania bariery językowej. Zajęcia prowadzimy w grupach lub indywidualnie, na poziomie odpowiednim do Twoich umiejętności. W każdej chwili nasi lektorzy służą pomocą w postaci konsultacji 1 na 1 czy warsztatów powtórkowych. Nasze kursy polskiego dzielą się na wakacyjne, intensywne, maturalne, online i konwersacyjne. Przeznaczone są dla ludzi w każdym wieku, bez względu na umiejętności. Prowadzimy również wszelkie formy współpracy dla firm, podczas których uczymy terminologii branżowej.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Bielsku-Białej?

Dzięki nauce w naszej szkole masz szansę na swobodną komunikację z rówieśnikami w szkole, na studiach czy w pracy. Będziesz mógł/mogła porozmawiać o swoich uczuciach, planach na przyszłość i zabrać głos w dyskusjach. Uzyskasz swobodę mieszkania w Polsce, ponieważ będziesz w stanie sam/sama załatwić sprawę w urzędzie, na poczcie czy u lekarza. Nie zwlekaj i już dziś wybierz nasz dedykowany kurs języka polskiego w Bielsku-Białej. Przekonaj się, że nauka nigdy nie była przyjemniejsza i skuteczniejsza, niż pod okiem naszych specjalistów.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe