Nauka języka polskiego

Dlaczego warto uczyć się polskiego?

Nie bez powodu język polski uważany jest za jeden z trudniejszych na całym świecie – potwierdzić mogą to nasi kursanci, dla których największym problemem okazała się poprawna wymowa i pisanie po polsku. Jednak kilka lekcji w naszej szkole ProfiLingua sprawiło, że poczuli się pewniej, a zasady gramatyczne stały się bardziej zrozumiałe. Nauka polskiego jest cennym doświadczeniem i pomocną umiejętnością dla obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju w celach zarobkowych czy naukowych..

Dla kogo kurs języka polskiego?

Kurs kierowany jest głównie do osób zza granicy, które planują zamieszkać w Polsce na stałe lub zdobyć tutaj pracę czy rozpocząć studia na uczelni wyższej.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zanim zostaniesz przydzielony do konkretnej grupy, musimy zweryfikować Twoje dotychczasowe zdolności, by określić poziom zaawansowania.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Nauka polskiego w szkołach ProfiLingua dostępna jest kilkudziesięciu większych miastach, które zawsze znajdują się w dogodnych lokalizacjach blisko Twojego domu, miejsca pracy czy uczelni.

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego?

Na naszym kursie standardowym zapoznamy Cię z podstawowym słownictwem i zasadami gramatyki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozpocząć komunikację z innymi. W dodatku za sprawą metody komunikatywnej stawiamy na konwersacje z pozostałymi uczestnikami kursu lub naszymi lektorami. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę podczas zajęć, które także mogą odbywać się w przystępnych dla Ciebie terminach. Z naszą pomocą przełamiesz barierę językową i zaczniesz płynnie mówić, czytać, a także słuchać ze zrozumieniem i poprawnie pisać po polsku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe