Kurs języka polskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Szczecinie?

Chcesz poprawić swoją znajomość języka polskiego? Wiele osób decyduje się na kurs polskiego w naszej szkole ProfiLingua, aby móc poznać lepiej język. Nauka polskiego to również zdobycie cennego doświadczenia i pomocna umiejętność dla obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju w celach prywatnych lub zawodowych. Wbrew powszechnej opinii, język polski wcale nie jest trudny, a z kolei uczenie się go na pewno przyniesie dużo satysfakcji. Jeśli chcesz rozpocząć naukę polskiego, nasze kursy w ProfiLingua z pewnością przypadną Ci do gustu. Nauczysz się najważniejszych zagadnień oraz zyskasz wiele umiejętności.

Kurs języka polskiego Szczecin

Kursy polskiego przeznaczone są dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Uczymy języka grupowo, indywidualnie oraz online. Z nami przygotujesz się do matury, egzaminów czy poprawisz swój język na kursach konwersacyjnych lub dla firm. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, dzięki czemu nauka języka będzie skuteczna oraz przyniesie oczekiwane efekty. Nasza kadra lektorów zapozna Cię ze wszystkimi tajnikami gramatyki oraz słownictwa, dlatego to świetny sposób nauki szczególnie dla obcokrajowców czy osób, które potrzebują perfekcyjnie znać język polski.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Szczecinie?

Na naszym kursach zapoznamy Cię z najważniejszymi zagadnieniami, słownictwem oraz zasadami gramatycznymi, dzięki czemu porozumiewanie się polskim nie będzie stanowić problemu, a komunikacja z innymi będzie w pełni naturalna. Zyskasz więcej pewności siebie, co wykorzystasz, przełamując swoją barierę językową. Gwarantujemy, że nauczymy Cię języka w sposób praktyczny, dzięki wykorzystaniu metody komunikatywnej, która sprawia, że posługiwanie się językiem nie jest problematyczne. Zaczniesz płynnie czytać, mówić, a także słuchać ze zrozumieniem czy poprawnie pisać po polsku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe