Nauka języka francuskiego

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Wiele osób twierdzi, że język francuski należy do jednych z trudniejszych do opanowania. Nasza szkoła językowa ProfiLingua obala ten mit i zaprasza na kurs francuskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i bardziej zaawansowanym. Zajęcia odbywają się kilkunastoosobowych grupach lub w towarzystwie wyłącznie lektora – wybór należy do Ciebie. Co więcej, kurs francuskiego może obejmować zarówno materiał ogólny, jak i bardziej skoncentrowany na szczególnej tematyce. Z pewnością nauka francuskiego otworzy Ci drzwi do nowych możliwości, miejsc i ludzi na świecie.

Dla kogo kurs języka francuskiego?

Zapisać na nasz kurs mogą się osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z francuskim oraz wszyscy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i przejść na wyższy poziom znajomości języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Szkoła Profi Lingua prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu Twoja nauka francuskiego może być maksymalnie dopasowana do Twoich możliwości.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Wszystkie nasze kursy językowe są prowadzone przez doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy pomogą Ci się otworzyć i przełamać barierę językową, dzięki czemu w krótkim czasie nauczysz się francuskiego od podstaw lub przejdziesz z nami na wyższy poziom.

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego?

Z pomocą ProfiLingua zaczniesz płynnie mówić, czytać i pisać po francusku, a to za sprawą naszej nowoczesnej metody komunikatywnej, gdzie stawiamy przede wszystkim na praktyczne zastosowanie. Bez trudu będziesz w stanie dogadać się za granicą po francusku i tym samym wysłuchasz innych ze zrozumieniem. Na zajęciach prowadzimy wiele rozmów o różnorodnej tematyce, a także udostępniamy wiele materiałów do nauki w domu. Możesz uczyć się również z pomocą kursów online, z których możesz uczyć się znacznie wygodniej – gdzie i kiedy chcesz.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe