Nauka języka francuskiego

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Wiele osób twierdzi, że język francuski należy do jednych z trudniejszych do opanowania. Nasza szkoła językowa ProfiLingua obala ten mit i zaprasza na kurs francuskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i bardziej zaawansowanym. Zajęcia odbywają się kilkunastoosobowych grupach lub w towarzystwie wyłącznie lektora – wybór należy do Ciebie. Co więcej, kurs francuskiego może obejmować zarówno materiał ogólny, jak i bardziej skoncentrowany na szczególnej tematyce. Z pewnością nauka francuskiego otworzy Ci drzwi do nowych możliwości, miejsc i ludzi na świecie.

Dla kogo kurs języka francuskiego?

Zapisać na nasz kurs mogą się osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z francuskim oraz wszyscy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i przejść na wyższy poziom znajomości języka.

Prowadzone przez nas kursy języka francuskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs francuskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce francuskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po francusku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne francuskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe