Korepetycje z języka francuskiego

ProfiLingua jest szkoła językowa, która może pochwalić się blisko 30-letnim doświadczeniem w nauce języków obcych tysięcy Kursantów. Dokładnie wiemy, jakie są potrzeby Klientów i jak tworzyć programy i kursy, które pozwolą uczyć się języka obcego skutecznie, szybko i przyjemnie. W naszej ofercie znajdziesz także korepetycje z języka francuskiego, które pozwolą Ci podnieść kwalifikacje językowe niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz naukę, czy chcesz przejść na wyższy poziom posługiwania się francuskim.

Korepetycje z języka francuskiego – dlaczego warto?

Jeżeli do tej pory Twoja nauka języka francuskiego nie była regularna, a podstawy językowe nie zostały dobrze utrwalone, nasza oferta korepetycji jest idealna dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opanować język francuski w celach zawodowych, czy marzysz o rozmawianiu w Paryżu z lokalnymi mieszkańcami w ich ojczystym języku – nasze kursy pozwolą Ci na to. Wybierz korepetycje z języka francuskiego w ProfiLingua, a Twoje marzenia staną się rzeczywistością!

Zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się francuskiego? To język, który otwiera wiele dróg, a także poszerza horyzonty. Francuski jest międzynarodowym językiem mody, kuchni, architektury i tańca. To również jeden z oficjalnych języków Unii Europejskiej oraz język roboczy UNESCO, OZN czy NATO, a także wielu innych międzynarodowych organizacji. Kolejną zaletą jest fakt, iż znajomość języka francuskiego pomaga w nauce innych języków obcych, zwłaszcza romańskich. Komunikatywne posługiwanie się francuskim otwiera Ci drogę do znalezienia pracy na całym świecie.

Dla kogo są korepetycje z języka francuskiego w ProfiLingua?

Korepetycje z języka francuskiego w ProfiLingua są dla każdego! Niezależnie od tego, jakie umiejętności językowe chcesz zdobyć, jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. W naszej szkole językowej podejmujemy się nauki każdego, niezależnie od poziomu językowego, stażu czy dotychczasowej historii nauczania. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz słuchaniu Twoich potrzeb stworzymy niepowtarzalny plan, który sprawi, że nauka języka obcego będzie czystą przyjemnością!

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka francuskiego?

Korepetycje z języka francuskiego w ProfiLingua dają Ci możliwość nauki języka w kameralnych warunkach, gdzie nauczyciel może poświęcić całą swoją uwagę tylko Tobie. Pozwoli to na dużo bardziej efektywne przyswajanie materiału, a także większe skupienie. Wiemy, że nie każdy jest zwolennikiem zajęć grupowych. Korepetycje z francuskiego to świetna szansa na to, aby rozwijać swoje umiejętności w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

E-korepetycje z języka francuskiego w ProfiLingua

Chcesz płynnie władać językiem francuskim? Zapisz się na korepetycje z języka francuskiego w naszej szkole językowej! ProfiLingua to największa szkoła językowa w Polsce, która posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe