Nauka języka szwedzkiego

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Nauka języków w naszej szkole ProfiLingua to nic trudnego – wszystko za sprawą naszej metody komunikatywnej, dzięki której kursanci zapominają o stresie towarzyszącym podczas mówienia w języku obcym. Najważniejszym jest, aby zwiększyć pewność siebie, a możesz tego dokonać, zapisując się na nasz kurs języka szwedzkiego. Tutaj nauczymy Cię podstawowych zwrotów i słownictwa, które będzie przydatne na początku porozumiewania się z innymi. Na bardziej zaawansowanym kursie dowiesz się więcej o gramatyce, nowych sformułowaniach i innych zasadach mówienia po szwedzku.

Dla kogo kurs języka szwedzkiego?

Najczęściej z naszego kursu szwedzkiego korzystają osoby zainteresowane pracą za granicą, studiami wyższymi w Szwecji albo osoby zajmujące się tłumaczeniem treści po szwedzku. Zapraszamy każdego, kto chciałby w krótkim czasie i skutecznie nauczyć się języka we własnym celu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zajęcia w szkole ProfiLingua odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie przypisać Cię do jednej z grup, w której zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Kurs języka szwedzkiego może być zorganizowany w formie zajęć grupowych lub indywidualnych, które prowadzone są na osobności z lektorem. Wybór należy już do Ciebie.

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego?

Z naszą pomocą nauka szwedzkiego przestanie być dla Ciebie problemem, a stanie się rzeczą naturalną. Podczas rozmów z lektorem czy native speakerem przyswoisz sobie najważniejsze zwroty po szwedzku, a także będziesz miał szansę przećwiczyć prawidłowy akcent. Ponadto nauka gramatyki czy innych zasad poruszana jest w sposób zrozumiały, a jakiekolwiek wątpliwości albo pytania możesz śmiało zadawać swoim prowadzącym. Podczas kursu stawiamy nacisk przede wszystkim na umiejętność mówienia i komunikowania się z innymi bez stresu i w poprawnej formie, a dodatkowo możesz korzystać z materiałów pomocniczych online.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua, ważny w okresie 01.04 – 31.05.2021r. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe