Nauka języka szwedzkiego

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Nauka języków w naszej szkole ProfiLingua to nic trudnego – wszystko za sprawą naszej metody komunikatywnej, dzięki której kursanci zapominają o stresie towarzyszącym podczas mówienia w języku obcym. Najważniejszym jest, aby zwiększyć pewność siebie, a możesz tego dokonać, zapisując się na nasz kurs języka szwedzkiego. Tutaj nauczymy Cię podstawowych zwrotów i słownictwa, które będzie przydatne na początku porozumiewania się z innymi. Na bardziej zaawansowanym kursie dowiesz się więcej o gramatyce, nowych sformułowaniach i innych zasadach mówienia po szwedzku.

Dla kogo kurs języka szwedzkiego?

Najczęściej z naszego kursu szwedzkiego korzystają osoby zainteresowane pracą za granicą, studiami wyższymi w Szwecji albo osoby zajmujące się tłumaczeniem treści po szwedzku. Zapraszamy każdego, kto chciałby w krótkim czasie i skutecznie nauczyć się języka we własnym celu.

Prowadzone przez nas kursy języka szwedzkiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs szwedzkiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce szwedzkiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po szwedzku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne szwedzkiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe