Kurs języka szwedzkiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Krakowie?

Nauka języka szwedzkiego w ProfiLingua w Krakowie to nic trudnego. Wszystko to za sprawą wykorzystywanej metody komunikatywnej, która ma na celu nauczyć języka od strony praktycznej, aby posługiwanie się nim nie sprawiało żadnych trudności. Najważniejsza jest praktyka, a dzięki materiałom dydaktycznym, które otrzymasz na zajęciach, poznasz język od każdej strony. Nie straszna będzie Ci gramatyka czy słownictwo. Nauczysz się szwedzkiego tak, że porozumiesz się z każdym w tym języku, a także dogadasz się również z Norwegiem czy Duńczykiem. Łatwiej Ci będzie następnie uczyć się kolejnych języków skandynawskich. Nauczymy Cię słownictwa, gramatyki, pisania, czytania oraz mówienia po szwedzku, aby konstruowanie zdań było proste i przyjemne.

Kurs języka szwedzkiego Kraków

Najczęściej z kursu szwedzkiego w naszej szkole korzystają osoby, które interesują się kulturą skandynawską czy planują studiować oraz pracować za granicą. Niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś i czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze szwedzkim, zapisz się do ProfiLingua w Krakowie na kurs! Skutecznie i w krótkim czasie poznasz najważniejsze zagadnienia w tym języku. Zajęcia w naszej szkole odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, a z oferty mogą skorzystać dzieci, młodzież oraz dorośli. Z pewnością zdobędziesz niezbędną wiedzą i umiejętności językowe.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Krakowie?

Kurs w ProfiLingua może być organizowany w formie zajęć grupowych, indywidualnych oraz online. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, ale jesteśmy pewni, że nie będziesz żałować podjęcia nauki w naszej placówce. Posługiwanie się szwedzkim, dzięki naszemu kursowi nie będzie problemem – stanie się to zupełnie naturalną czynnością. Podczas rozmów z lektorem lub native speakerem przyswoisz najważniejsze słownictwo oraz poćwiczysz prawidłowy akcent. Podczas kursu stawiamy nacisk na mówienie w języku, aby umiejętność mówienia i komunikowanie się z innym odbywała się bez stresu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe