Nauka języka niemieckiego

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Język niemiecki to również jeden z częściej używanych języków, a zwłaszcza w krajach europejskich. Ma on spore znaczenie dla nas Polaków, ponieważ jest to ojczysty język naszych bliskich sąsiadów, do których często wyjeżdżamy w celach zarobkowych. Teraz wspólnie ze szkołą ProfiLingua możesz podszkolić swoje umiejętności w mowie i piśmie z języka niemieckiego. Dla wielu osób początkujących wydaje się on bardzo trudny do przyswojenia, ale z naszą metodą komunikatywną zobaczysz, jak nauka niemieckiego może być prosta i przyjemna. Zapoznamy Cię ze wszystkimi zasadami gramatycznymi i nauczymy stosować niemiecki w praktyce – bez stresu i błędów.

Dla kogo kurs języka niemieckiego?

Nasza szkoła jest otwarta na nowe wyzwania i wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać język niemiecki od podstaw albo też podnieść swoje kwalifikacje na poziom wyżej.

Prowadzone przez nas kursy języka niemieckiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs niemieckiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce niemieckiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po niemiecku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne niemieckiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe