Nauka języka niemieckiego

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Język niemiecki to również jeden z częściej używanych języków, a zwłaszcza w krajach europejskich. Ma on spore znaczenie dla nas Polaków, ponieważ jest to ojczysty język naszych bliskich sąsiadów, do których często wyjeżdżamy w celach zarobkowych. Teraz wspólnie ze szkołą Profi Lingua możesz podszkolić swoje umiejętności w mowie i piśmie z języka niemieckiego. Dla wielu osób początkujących wydaje się on bardzo trudny do przyswojenia, ale z naszą metodą komunikatywną zobaczysz, jak nauka niemieckiego może być prosta i przyjemna. Zapoznamy Cię ze wszystkimi zasadami gramatycznymi i nauczymy stosować niemiecki w praktyce – bez stresu i błędów.

Dla kogo kurs języka niemieckiego?

Nasza szkoła jest otwarta na nowe wyzwania i wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać język niemiecki od podstaw albo też podnieść swoje kwalifikacje na poziom wyżej.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Wyróżniamy kilka odrębnych kursów, które zostały podzielone według znajomości niemieckiego na konkretnym poziomie.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Naukę języka niemieckiego w naszej szkole możesz zacząć od kursów grupowych lub indywidualnych, w zależności od Twoich możliwości czasowych i indywidualnych preferencji.

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego?

Po pierwsze, możesz liczyć na nasz profesjonalizm i wsparcie podczas nauki niemieckiego, gdzie do Twojej dyspozycji oferujemy doświadczonych lektorów i native speakerów, także możliwość uczestnictwa w kursie online. Po drugie, zapewniamy wiele dodatkowych materiałów edukacyjnych, z których możesz korzystać w czasie kursu, jak i w trakcie powtórki nauki w domu. Podczas zajęć stawiamy głównie na rozmówki po niemiecku, dzięki którym przełamiesz swoją barierę językową – zaczniesz płynniej mówić, logicznie argumentować swoje wypowiedzi i odpowiednio reagować na odpowiedzi innych. Gwarantujemy, że po ukończonym kursie wejdziesz na wyższy poziom znajomości niemieckiego, a akcent stanie się dla Ciebie zupełnie naturalny.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe