31

lata doświadczenia

30000

nauczanych
kursantów rocznie

16

nauczanych
języków obcych

31

placówek
na terenie kraju

Nasze szkoły

Warto uczyć się wśród najlepszych!

GWARANTUJEMY CI SUKCES
ProfiLingua to Największe Centrum Edukacyjne w Polsce z dziesięcioleciami doświadczenia w nauczaniu. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów, wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – ProfiLingua Quality Control, będącego gwarancją sukcesu na egzaminie. Ponadto zapewniamy narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, lecz także skuteczną – podczas zajęć wykorzystujemy tablice interaktywne, a nasi Kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki.
WYMARZONY CERTYFIKAT? POMOŻEMY CI GO ZDOBYĆ!
Wszystkie nasze placówki mają uprawnienia do przeprowadzania językowych egzaminów certyfikacyjnych – jesteśmy Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre, akredytowanym centrum egzaminacyjnym TELC. Dobrze wiemy, jak uzyskać wymarzony certyfikat językowy – dlatego w naszej ofercie znajdują się specjalne kursy egzaminacyjne, przygotowujące do FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI. Nasi najmłodsi kursanci mogą wraz z nami przygotować się do egzaminów Cambridge YLE, KET, PET.
JESTEŚMY ZESPOŁEM PROFESJONALISTÓW Z PASJĄ DO NAUCZANIA
Nasz zespół tworzą przede wszystkim ludzie – świetnie wykwalifikowana kadra lektorów i nauczycieli, której szeregi zasilają między innymi native speakerzy z najróżniejszych zakątków świata, a także nauczyciele egzaminatorzy. To dzięki ich przygotowaniu metodycznemu, nad którym czuwa dyrektor metodyczny, oraz długoletniemu doświadczeniu utrzymujemy najwyższy poziom nauczania – i wciąż sięgamy po więcej.
DOCENIŁY NAS AUTORYTETY
Dzięki niezmiennie wysokiej jakości nauczania, przekładającej się na zadowolenie naszych Słuchaczy, czterokrotnie wyróżniono nas Złotym Laurem Klienta oraz prestiżowym Grand Prix Lauru Klienta przyznanym przez Grupę Media Partner i Przegląd Gospodarczy. Jakość Profi-Lingua doceniły Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Wysoki standard nauczania podkreśla również Akredytacja Kuratoriów Oświaty przyznana w wielu naszych szkołach (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu). Czołowe miejsca w rankingu szkół językowych ,,Newsweeka” potwierdzają, że Profi-Lingua to najlepszy wybór na rynku.
MARKA BLISKA RODZINIE
Wieloletnie doświadczenie w skutecznym nauczaniu języków obcych, innowacyjne kursy językowe dla dzieci i dorosłych w ofercie oraz zadowolenie i satysfakcja klientów sprawiły, że sieć szkół ProfiLingua otrzymała prestiżową nagrodę Rodzinna Marka Roku. Nagroda przyznawana jest wyłącznie tym markom, które są godne zaufania, oferują produkty i usługi najwyższej jakości, stworzone z myślą o rodzinie, wprowadzają innowacyjne rozwiązania oraz tym, które stawiają na pierwszym miejscu doskonałą obsługę klienta.
Skontaktuj się z nami!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.

    Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

    Poznaj ich opinię
    Wszystkie kursy językowe