Egzamin językowy B2 FIRST (FCE)

Dlaczego warto zdać egzamin językowy B2 FIRST (FCE)?

Korzyści związanych z otrzymaniem certyfikatu FCE jest naprawdę wiele, a trzeba zacząć przede wszystkim od poszerzenia możliwości podjęcia pracy za granicą lub firmach o międzynarodowym charakterze, a także studiowaniu poza granicami Polski. Jest to potwierdzenie znajomości języka na poziomie średniozaawansowanym B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Ten dokument uznawany jest nie tylko przez instytucje i pracodawców w Polsce, ale również zagraniczne, dlatego warto zainwestować w siebie i zdać w naszej szkole egzamin FCE.

Dla kogo egzamin językowy B2 FIRST (FCE)?

W naszej szkole ProfiLingua prowadzone są zajęcia przygotowujące do egzaminu zarówno w wersji dla dorosłych i studentów, jak i młodzieży do 16. roku życia podczas kursu For Schools.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie, a także z uwzględnieniem Twoich aktualnych umiejętności, które na samym końcu podniesiemy do rangi poziomu średniozaawansowanego B2.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Tematyka zajęć uzależniona jest głównie od wymagań podczas zdawania egzaminu, by opanować wszystkie możliwe warianty i zdobyć najpotrzebniejszą wiedzę dla uzyskania maksymalnego wyniku.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu B2 FIRST (FCE)?

Podczas kursu będziesz uczył się przede wszystkim rozwiązywać zadania zgodnie z kluczem odpowiedzi, a także przygotujemy Cię do prowadzenia konwersacji po angielsku, argumentowania swoich wypowiedzi i słuchania ze zrozumieniem. Dodatkowo zwrócimy też uwagę na poprawną pisownię po angielsku, dzięki czemu będziesz w 100% gotowy na zdanie egzaminu FCE. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności, który wydawany jest bezterminowo. Wówczas będziesz czuł się dużo pewniej, mówiąc po angielsku i bez trudu poradzisz sobie w wielu codziennych i zawodowych sytuacjach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe