Nauka języka włoskiego

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Planujesz wakacje we Włoszech, a może zamierzasz wyjechać tam do pracy? Dla nas nieistotny jest powód – naszym zadaniem jest nauczenie Cię włoskiego w jak najszybszym czasie, byś po zakończonym kursie mógł śmiało wykorzystać w praktyce zdobyte umiejętności. Na pewno język włoski jest popularnym sposobem komunikowania w wielu krajach na świecie, ale często jest też marzeniem wielu osób. Teraz mogą stać się rzeczywistością z naszą szkołą językową ProfiLingua, gdzie włoscy lektorzy nauczą Cię płynnie mówić i rozumieć po włosku.

Dla kogo kurs języka włoskiego?

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. Nasz kurs językowy dopasowany jest pod kątem wolnego czasu, umiejętności oraz zainteresowań kursantów.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Podczas zajęć będziemy stawiali głównie na przygotowanie w praktyce, dzięki czemu Twoje zdolności będą adekwatne do uzyskanego w naszej szkole poziomu.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Język włoski nigdy nie był bardziej przystępny i prosty do nauczenia ze szkołą językową ProfiLingua, do której możesz uczęszczać we wszystkich większych miastach w Polsce.

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauką włoskiego, to gwarantujemy, że zakochasz się w tym języku, zaczniesz prędko rozumieć podstawy gramatyki i poznasz najpotrzebniejszy na początek zasób słownictwa. Natomiast dla wszystkich, którzy już od pewnego czasu uczą się włoskiego i chcą przejść na bardziej zaawansowany stopień, możemy zapewnić, że zajęcia będą prowadzone na wyższym poziomie, zaczniesz rozmawiać i poruszać tematy bardziej szczegółowe czy związane z daną branżą. Wszystko to jest to ustalenia z naszymi lektorami, którzy są do Twojej dyspozycji, a także udostępniają Ci mnóstwo materiałów online do ćwiczenia i powtarzania materiału w domu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe