Nauka języka włoskiego

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Planujesz wakacje we Włoszech, a może zamierzasz wyjechać tam do pracy? Dla nas nieistotny jest powód – naszym zadaniem jest nauczenie Cię włoskiego w jak najszybszym czasie, byś po zakończonym kursie mógł śmiało wykorzystać w praktyce zdobyte umiejętności. Na pewno język włoski jest popularnym sposobem komunikowania w wielu krajach na świecie, ale często jest też marzeniem wielu osób. Teraz mogą stać się rzeczywistością z naszą szkołą językową ProfiLingua, gdzie włoscy lektorzy nauczą Cię płynnie mówić i rozumieć po włosku.

Prowadzone przez nas kursy języka włoskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs włoskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce włoskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po włosku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne włoskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe